هشدار پیشکسوت استقلال به ساپینتو؛ بهتر از یزدانی نیست

به گزارش باتسک، فرشاد فلاحت زاده، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط این روزهای آبی پوشان مرکز و فاصله گرفتن از صدرجدول که منجر به افزایش انتقادها از کادرفنی شده است گفت: به نظرم مشکل اصلی به کادرفنی برمی شود. وقتی کادر فنی سیاوش یزدانی را در اختیار باشگاه قرار می دهد، بازیکنان دیگر هم استرس می گیرند. بازیکن باید در شرایطی آرام بتواند کار خود را پیش ببرد. کادر فنی باید تفکرات خود را عوض کند و اگر این روند پیش برود، استقلال نمی تواند قهرمانی خود را تکرار کند.

هشدار پیشکسوت استقلال به ساپینتو؛ بهتر از یزدانی نیست

انتقاد از کنار گذاشتن سیاوش یزدانی از استقلال

او درباره اتفاقاتی که برای سیاوش یزدانی رخ داد و به وسیله کادر فنی استقلال، کنار گذاشته شد، گفت:مسائل فنی به سرمربی تیم برمی گردد اما سیاوش یزدانی برای استقلال زحمت کشیده است و تنها دفاع مطمئن استقلال در این سال ها بود. شاید این بازیکن افت نموده است و شرایط فنی اش خیلی مطلوب نباشد اما اگر بخواهیم یزدانی را از دست بدهیم، قرار است چه بازیکنی را جذب کنیم؟ اگر بازیکنی بهتر از سیاوش یزدانی وجود داشته باشد، آن باشگاه بازیکن خود را از دست نمی دهد. من فکر می کنم مربی باید مقداری صبورتر باشد.

فلاحت زاده در پاسخ به این سوال که استقلال در پنجره نقل وانتقالات زمستانی چه بازیکنانی را باید جذب کند؟ گفت: فکر می کنم استقلال باید بازیکنان توانمندی جذب کند؛ بازیکنانی که توانستد در تیم های دیگر تاثیرگذار باشند. استقلال باید بازیکن تمام نماینده بگیرد. استقلال باشگاه بزرگی است و باید بازیکنان بزرگی در این تیم حضور داشته باشند. بازیکنان با روحیه ای باید در استقلال حضور داشته باشند و تاثیرگذاری مطلوبی روی شرایط تیم بگذارند.

این پیشکسوت استقلال درباره روند نتیجه گیری آبی پوشان مرکز در چند هفته اخیر رقابت های لیگ برتر گفت: استقلال روند نتیجه گیری اش در چند وقت اخیر سینوسی بوده است. این برای تیمی مثل استقلال بد است. استقلال به طور مثال در یک بازی، 40 درصد افت دارد اما در یک بازی دیگر ممکن است عملکرد خوبی داشته باشد. ساپینتو در حال حاضر اولین سال حضورش را در ایران تجربه می نماید و اگر این مربی باهوش باشد و شرایط مالی باشگاه فراهم باشد، می تواند با اضافه کردن نفرات مدنظر خودش، شرایط بهتری را رقم بزند.

ملوان هم می تواند گربه سیاه استقلال گردد

او درباره تقابل آبی پوشان مرکز مقابل ملوان در هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر اظهار کرد: زارع تیم خوبی درست نموده است. اگر استقلال نتواند در این بازی شرایط خوبی داشته باشد، در انتها بازی، ملوان هم می تواند گربه سیاه استقلال گردد. امیدوارم طرفداران هم به ورزشگاه بیایند و تیم را حمایت نمایند. اگر استقلال در این بازی نتیجه نگیرد، به احتمال 90 درصد قهرمانی از دست می رود. امیدوارم استقلال در این بازی شرایط خوبی برای خود رقم بزند.

منبع: فرارو
انتشار: 7 بهمن 1401 بروزرسانی: 7 بهمن 1401 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2805

به "هشدار پیشکسوت استقلال به ساپینتو؛ بهتر از یزدانی نیست" امتیاز دهید

1 کاربر به "هشدار پیشکسوت استقلال به ساپینتو؛ بهتر از یزدانی نیست" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار پیشکسوت استقلال به ساپینتو؛ بهتر از یزدانی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید