هتل آمارین این بانکوک

به گزارش باتسک، به مسافرخانه "Amarin Perfectly" واقع در قلب بانکوک ، مسافرخانه "Amarin Inn " در فاصله چند دقیقه از جاده معروف Khao سان و منطقه خرید Banglumpoo قرار گرفته است .

هتل آمارین این بانکوک

استراتژیک که از نظر استراتژیک در شهر شلوغ و شلوغ شهر بانکوک قرار گرفته است این خانه شگفت انگیز دور از خانه است. از لحظه ای که از آستانه در داخل آن عبور می کنید، خود را در یک پناه گاه کاملا ً آرام و صلح آمیز از مهمان نوازی تایلند قرار خواهید داد که در آن به سبک تایلندی مورد استقبال قرار خواهید گرفت و از آن استقبال خواهید کرد. مسافرخانه "Amarin " 24 اتاق را پیشنهاد می نماید و هم برای مسافران و هم برای خانواده ها غذا تهیه می نماید. بیرون رفتن از مدخل مسافرخانه منجر به ورود مهمان به یک بهشت خریدار می گردد.

از خرید خسته می شوید، می توانید ماساژ تایلندی داشته باشید و سپس با دیدن کاخ بزرگ Thailands و معابد معروف ادامه دهید. شما همچنین می توانید در امتداد رودخانه چائو Phraya در نزدیکی رودخانه Chao سفر کنید و یا با قایق به سمت بازار شناور سفر کنید. در سال گذشته، مسافرخانه "Amarin " به مهمان discerning چشم انداز نادری از افق شبانه بانکوک قدیمی را از روی پشت بام خود ارائه می دهد.

مسافرخانه "Amarin Inn " در قلب بانکوک واقع شده است و در عرض چند دقیقه از جاده معروف Khao سارن گبیر و خرید Banglumpoo واقع شده است. آدرس هتل : 96 Trok Surau Chakrapong، جاده Prasumen ( جاده Off Athit )، Banglumpoo، Pranakorn،

انتشار: 25 شهریور 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 119

به "هتل آمارین این بانکوک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتل آمارین این بانکوک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید