مقاله: مقاصد گردشگری کمتر شناخته شده دنیا

به گزارش باتسک، آرام ترین نقطه دنیا، قطب جنوب دارای صحنه های طبیعی بی نظیری است که شاید در هیچ کجای دنیا نتوان دید، اما فقط تعداد محدودی می توانند این زیبایی ها را از نزدیک ببینند.

مقاله: مقاصد گردشگری کمتر شناخته شده دنیا

برترین زمان برای سفر به این منطقه اواسط ژوئن تا اواخر جولای است، در این زمان یخها آب می شوند و دریاچه را پر می نمایند و این دریاچه چهره ای زیباتر به خود می گیرد.

برترین زمان رفتن به این منطقه فصل بهار است چرا که روزها طولانی تر هستند و آب برای شنا کردن گرم تر است و پیاده روی تا این آبشار هم آسان تر خواهد بود. فصل زمستان این آبشار به روی بازتماشامایندگان بسته است.

زمین های موراویان در چک تصویری زیبا، دست نخورده و رنگارنگ دارند که بسیار مورد علاقه عکاسان می باشد. اما هنوز بین توریست ها خیلی شناخته شده نیست.

این زمین های زیبا و چند رنگ خیلی بین توریست ها مشهور نیست و بسیاری از وجود آن خبر ندارند، بنابراین می تواند یکی از برترین نقاط برای علاقه مندان به طبیعت دست نخورده و بکر باشد.

آبشار هاواسو در منطقه ای دورافتاده در گرند کانیون آریزونا قرار گرفته است. میزان بالای کلسیوم کربنات و مهمیوم در آبهای این آبشار باعث شده است تا چشم انداز ای تلفیقی از آبی و سبز ایجاد گردد. در تالاب کوچک این آبشار بسیاری از افراد به شنا کردن می پردازند.

منبع مقاله: مقاصد گردشگری کمتر شناخته شده دنیا

انتشار: 23 مهر 1400 بروزرسانی: 23 مهر 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2421

به "مقاله: مقاصد گردشگری کمتر شناخته شده دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: مقاصد گردشگری کمتر شناخته شده دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید