رقم سیتی برای فروش استرلینگ به بارسلونا

به گزارش باتسک، منچستر سیتی برای فروش ستاره نیمکت نشین خود به بارسلونا 80 میلیون یورو می خواهد و این باعث شده تا این انتقال غیر ممکن گردد.

رقم سیتی برای فروش استرلینگ به بارسلونا

به گزارش خبرنگاران و به نقل از مارکا، رحیم استرلینگ بازیکنی است که بارسلونا برای تقویت خط حمله خود او را در نظر گرفته است.

استرلینگ تا سا 2023 با منچستر سیتی قرارداد دارد. باوجود آنکه این بازیکن به خاطر درخشش فودن صندلی خود را در ترکیب اصلی سیتیزن ها از دست داده است با این حال سران باشگاه به راحتی حاضر به فروش این بازیکن نیستند.

مارکا در ادامه رقم فروش استرلینگ را خاطرنشان کرد و نوشت: سران سیتی برای فروش استرلینگ به بارسلونا 80 میلیون یورو می خواهند و این باعث می گردد تا احتمال این انتقال بسیار بعید باشد.

بارسلونا به خاطر مسائل اقتصادی نتوانست مسی را حفظ کند و بسیار بعید و دور از انتظار است که بتواند این رقم را برای جذب استرلینگ نیمکت نشین پرداخت کند.

منچستر سیتی جزو ثروتمندترین باشگاه های اروپایی است و به همین دلیل به راحتی بازیکنان خود را با رقم های پایین از دست نمی دهد و این کار آبی اناری ها را سخت نموده است.

اریگ گارسیا درحالی از سیتی به بارسلونا پیوست که اعلام نموده بود قراردادش را تمدید نخواهد کرد با این حال سران سیتی بعد از دریافت 20 میلیون یورو با جدایی این بازیکن موافقت کردند و اجازه جدایی مجانی را به او ندادند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 آذر 1400 بروزرسانی: 10 آذر 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2476

به "رقم سیتی برای فروش استرلینگ به بارسلونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقم سیتی برای فروش استرلینگ به بارسلونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید