ترابی: از کالدرون حمایت کنید، پشیمان نمی شوید

به گزارش باتسک، امیرحسین اعظمی - مارک ویلموتس در فهرست جدید تیم ملی نام مهدی ترابی را خط زد اما مهاجم پرسپولیس نسبت به این موضوع واکنش منفی نشان نمی دهد. او امیدوار است که دوباره پیراهن تیم ملی را بر تن کند. ترابی دیروز به سؤالات خبرنگاران درخصوص شرایط پرسپولیس، دعوت نشدن به تیم ملی و مسائل مختلف دیگر پاسخ داد. او به آینده پرسپولیس امیدوار و اعتقاد دارد هواداران باید

ترابی: از کالدرون حمایت کنید، پشیمان نمی شوید

مقابل شهر خودرو شکست تلخی خوردید.

ما بازی خوبی انجام دادیم و چند فرصت خیلی خوب را از دست دادیم. متأسفانه زمانی گل خوردیم که کاری از دستمان ساخته نبود. می دانیم که هواداران هم ناراحت هستند ولی قول می دهیم این باخت را جبران کنیم.

فکر نمی کنی حتی جبران این باخت ها هم در نهایت شما را به هدفتان نرساند؟

از چه لحاظ؟

شما در 3بازی مهم برابر 3رقیب اصلی تان یعنی تراکتور، سپاهان و شهر خودرو شکست خوردید. حتما می دانی تیمی که می خواهد قهرمان شود نباید برابر حریفان مستقیمش شکست بخورد.

حرف شما را قبول دارم. باور کنید در هیچ کدام از این 3بازی مستحق باخت نبودیم. ما خوب فوتبال بازی کردیم و موقعیت های زیادی را در این 3بازی از دست دادیم. متأسفانه امسال در گل زدن کمی دچار مشکل شده ایم و امیدوارم این روند را تغییر دهیم. تا اینجا با بدشانسی روبه رو شده ایم ولی به هواداران قول می دهیم که این نتایج را جبران کنیم و در جدول رده بندی دوباره به صدر برسیم.

در صفحات مجازی خیلی از هواداران پرسپولیس از کالدرون انتقاد کرده و نتایج این مربی را با نتایج برانکو مقایسه می کنند. نظر تو چیست؟

هر مربی و هر تیمی شرایط خاص خودش را دارد. برانکو یک مربی حرفه ای بود، کالدرون هم مربی خوبی است و اعتقادم این است که اگر هواداران پرسپولیس از این مربی حمایت کنند پشیمان نخواهند نشد. من در اینستاگرام صفحه دارم ولی خودم را زیاد درگیر این صفحه نمی کنم. هواداران هم باید مراقب باشند تا حاشیه ای برای پرسپولیس درست نشود.

ولی قبول داری 3شکست در 6بازی اصلا برای پرسپولیس خوب نیست؟

بله، خودمان هم باور نمی کردیم این اتفاق رخ دهد ولی می خواهیم جبران کنیم و قطعا این اتفاق رخ می دهد. مطمئن باشید شرایط پرسپولیس تغییر خواهد کرد.

در جام حذفی هم که دوباره باید با صنعت نفت بازی کنید.

قطعا بازی در جام حذفی بسیار سخت تر از بازی در لیگ خواهد بود، چون یک تک بازی است و اگر نتیجه نگیریم دیگر فرصت جبران نخواهیم داشت، به همین دلیل ما باید با تمرکز بالا در این بازی به زمین برویم. هدف ما تکرار قهرمانی در جام حذفی است و باید همه بازی ها را ببریم.

بعد از مدت ها در فهرست تیم ملی نیستی. واقعا فکر می کردی این اتفاق رخ دهد؟

به هر حال این تصمیمی بود که کادرفنی گرفت. من هم تابع تصمیم آنها هستم.

فکر می کنی چرا این اتفاق رخ داد؟

دلیلش را باید از کادر فنی پرسید. من همیشه تلاش کرده ام در تیم باشگاهی ام عملکرد خوبی داشته باشم تا به تیم ملی هم دعوت شوم. به هرحال اسم من در این لیست نیست ولی اصلا ناامید نمی شوم. تلاش می کنم و قطعا در آینده عملکردم طوری خواهد بود که دوباره به تیم ملی برگردم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 آبان 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 840

به "ترابی: از کالدرون حمایت کنید، پشیمان نمی شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترابی: از کالدرون حمایت کنید، پشیمان نمی شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید