بهترین بازی های دنیا برای تجربه رانندگی واقعی!

به گزارش باتسک، خبرنگاران: انجمن بازی های ویدئویی دنیا و علاقه مندان به رانندگی با خودرو های گوناگون، دست در دست یکدیگر داده و مجموعه ای از بهترین و بزرگترین بازی های رقابتی دنیا را خلق نموده اند. همه بازی های مذکور از نظر محتوا و گیم پلی با یکدیگر متفاوت بوده و هر کدام از آن ها هواداران پرشور و هیجان انگیزی دارند.

بهترین بازی های دنیا برای تجربه رانندگی واقعی!

در سال های اخیر بازی های ویدئویی پیشرفت های فراوانی داشته و عناوین مسابقه ای هم از این قاعده مستثنی نبودند؛ بنابراین در حال حاضر کمپانی های بزرگ صنعت بازی سازی دنیا، عناوین فوق العاده ای را خلق نموده و تمام کوشش خود را برای نزدیک شدن به واقعیت های موجود می نمایند؛ بنابراین ما تصمیم گرفتیم که در ادامه، بهترین بازی های رانندگی دنیا را برای تجربه یک رقابت هیجان انگیز با خودرو های گوناگون به شما معرفی کنیم. لیست ما مجموعه ای از بازی های جدید و قدیمی را شامل شده و هر کدام از عناوینی که به آن ها اشاره خواهیم کرد؛ جزء بهترین بازی های موجود بوده و جوایز گوناگونی را به خود اختصاص داده اند.

فورزا هورایزن 4 (Forza Horizon 4)

سری های مختلف بازی فورزا، یکی از محبوب ترین بازی های دنیا در میان هواداران رانندگی سخت و گیمر های حرفه ای هستند. حتما با خودتان می گویید که دلیل این محبوبیت چیست؟ در جواب باید گفت که این آخرین بار نیست که نام فورزا را در لیست ما می بینید و کمپانی های پلی گراندگیمز، ترن 10 استودیوز و مایکروسافت باز هم در لیست ما نماینده خواهند داشت!

بازی فورزا گرافیک بسیار خوبی داشته و موجب می شود که شما حس سریع بودن را با هیجانی فوق العاده تجربه کنید. در این بازی با چالش ها و حوادث گوناگونی روبرو شده و فورزا بهترین بازیکن های دنیا را به دردسر می اندازد. سری فورزا هورایزن بسیار متنوع و منحصر به فرد بوده و بازیکنان توان رقابت با جنگنده های جنگ دنیای دوم را دارند!

درایور: سان فرانسیسکو (Driver: San Francisco)

درایور سان فرانسیسکو برخلاف بسیاری از بازی های سبک رانندگی دنیا؛ داستانی جالب داشته و صرفا برای رقابت در یک راستا تعیین و با خودرو های گوناگون ساخته نشده است. در این بازی شاهد یک رقابت اکشن و ماجراجویی در یک دنیا باز، به وسعت شهر سان فرانسیسکو هستیم.

بازیکنان در این بازی توان تعویض خودرو های گوناگون را داشته و باید ماموریت های مختلفی را به انجام برسانند. تمام ماموریت های مذکور احتیاج به مهارت بالایی داشته و باید گفت که درایور سان فرانسیسکو تا ساعت ها شما را سرگرم خواهد نمود.

درت رالی (Dirt Rally)

اگر شما به دنبال یک بازی واقعگرایانه و فوق العاده هستید و می خواهید که مهارت های خود را آزمایش کنید؛ درت رالی بهترین انتخاب موجود است! در این بازی باید مهارت بالایی داشته باشید و رانندگی سختی را تجربه خواهید کرد.

درت رالی به هیچ عنوان بازی ساده ای نیست و بازیکنان در این بازی باید رقابتی جدی و نفس گیر را تجربه نمایند. برای موفقیت در درت رالی باید برروی تمام دکمه های دسته کنسول بازی خود تسلط داشته باشید. گرافیک درت رالی خیره نماینده بوده و به واقعیت نزدیک است.

نید فور اسپید ریوالز (Need For Speed: Rivals)

بدون شک سری بازی های نید فور اسپید یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین بازی های تاریخ ژانر رقابتی است. این بازی افت و خیز های زیادی را تجربه نموده؛ اما هواداران فراوانی داشته و در میان بازیکنان حرفه ای از محبوبیت بالایی برخوردار است.

در نسخه ریوالز این بازی می توان به جستجو در یک دنیا باز پرداخت و شاهد تعقیب و گریز های هیجان انگیزِ سارق و پلیسی بود. بازیکنان در طول بازی شاهد افزایش توانایی و مهارت های خود هستند و در نیت فور اسپید می توان به شکل همزمان و چند نفره به رقابت پرداخت و لحظات خوبی را با دوستان خود تجربه کرد.

بورن اوت 3: تیِک دان (Burnout 3: Takedown)

بورن اوت 3 تیِک دان بازی فوق العاده سرگرم نماینده ای بود و از گذشته های دور به یادگار مانده است. اصل و اساس بورن اوت 3 حول محور کشتار و هرج و مرج خیابانی بوده و حقیقتا گیم پلی و سبک آن بسیار خاص و جذاب است.

این بازی در سال 2004 معرفی گردید و پس از گذشت مدت زمانی کوتاه، دو بروزرسانی کوچک دریافت کرد و دیگر از آن خبری نشد! هدف اصلی در بورن اوت 3 نابودی و آسیب زدن به خودرو های دیگر بود؛ اما لذت رانندگی واقعی را برای تمام بازیکنان به ارمغان می آورد. در بورن اوت 3 هم امکان بازی همزمان چند نفر وجود داشته و همه باید از جنون این بازی کلاسیک لذت ببرند!

گرن توریسمو اسپورت (Gran Turismo Sport)

گرن توریسمو اسپورت از نظر گرافیکی به تنهایی با تمام بازی های موجود در لیست ما رقابت می نماید. در این بازی علاقه مندان شاهد نمایش اتومبیل های جدید و کانسپت های مفهومی به شکلی کاملا شفاف و ایده آل هستند.

همکاری کمپانی ژاپنی پولی فونی دیجیتال با کمپانی چند ملیتی سونی اینتراکتیو انترتینمنت، کاملا موفقیت آمیز بوده و نتیجه این همکاری فوق العاده است. گرافیک گرن توریسمو اسپورت تنها نقطه قوت این بازی نیست و گیم پلی عالی آن در موفقیت چشمگیر گرن توریسمو اسپورت بی تاثیر نبوده است. همچنین در طول بازی 28 آهنگ مختلف و خارق العاده پخش شده و تمرکز و تسلط بازیکنان را افزایش می دهند.

فورزا موتوراسپورت 7 (Forza Motorsport 7)

موتوراسپورت 7 یکی دیگر از بازی های واقع گرایانه سری محبوب فورزا است. این بازی به شدت نظر عاشقان سرعت و هیجان را به خود جلب نموده و جزء محبوب ترین بازی های رانندگی دنیا است. در فورزا موتوراسپورت 7 به جزئیات توجه فراوانی شده و گرافیک آن بسیار خوب و ایده آل است. طراحان این بازی فقط برروی خودرو ها تمرکز ننموده و به فکر طراحی و گرافیک فضا ها و محیط های رقابت هم بوده اند.

در فورزا موتوراسپورت 7 شاهد تغییر شرایط آب و هوایی جاده های مختلف هستیم؛ که این اتفاق به طور مستقیم برروی گیم پلی بازی تاثیرگذار خواهد بود. در این بازی شاهد ترغیب بازیکنان برای به دست آوردن خودرو های قدرتمند هستیم و رسیدن به بهترین اتومبیل های دنیا را باید بهترین پاداش ممکن، برای حرفه ای ترین بازیکنان دنیا دانست!

اِف 1، 2018 (F1، 2018)

رقابت های فرمول 1 هواداران خاص خود را دارد و به همین خاطر موفقیت بازی ویدئویی اِف 1 برای هواداران رقابت های فرمول 1 از اهمیتی ویژه و حیاتی برخوردار است. در این بازی از 21 پیست مخصوص، 10 تیم برتر دنیا و 20 راننده مشهور استفاده شده و تاکنون نسخه 2018 بازی اِف 1، محبوب ترین سری از بازی های مخصوص فرمول 1 بوده است.

در اِف 1 بازیکن علاوه بر رانندگی، باید به فکر ارتقاء خودرو هم باشد؛ تا در فصل بعدی رقابت ها از سایر رانندگان و تیم های رقیب عقب نیفتد!

درایوکلاب (Driveclub)

درایوکلاب شاید یکی از بهترین بازی های رقابتی دنیا بوده و اکنون یک بازی قدیمی و کهنه است. اما درایوکلاب با وجود قدمت زیادش، هنوز هم یکی از شاهکار های اوولوشن استودیوز بوده و به هیچ عنوان نمی توان این بازی هیجان انگیز را نادیده گرفت.

درایوکلاب در ابتدای عرضه خود با مسائل فراوانی روبرو شده و هوادارانش را سرخورده کرد. اما کم کم تمام مسائل رفع شد و اکنون به یکی از درخشان ترین بازی های کلاسیک دنیا و با گرافیکی فوق العاده تبدیل شده است. البته نسخه هایی از این بازی پس از عرضه اولیه آن منتشر شد؛ اما ظاهرا سونی علاقه ای به توسعه درایوکلاب ندارد و در سال 2020 یکی از بازی های تاریخی دنیا برای همواره به خواب ابدی می رود.

منبع: hotcars

منبع: برترین ها
انتشار: 27 دی 1398 بروزرسانی: 27 دی 1398 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1031

به "بهترین بازی های دنیا برای تجربه رانندگی واقعی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین بازی های دنیا برای تجربه رانندگی واقعی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید