چرا تایلند معروف شده است

به گزارش باتسک، تایلند یکی از زیباترین کشورهای قاره آسیا برای بازدید از جاذبه‌هایی زیبا و متنوع است. در این مقاله شما را با جاذبه‌هایی اشنا خواهیم کرد که با محبوبیت هر چه بیتشر این کشور در بین گردشگران شده است.

چرا تایلند معروف شده است

شهر زیبای بانکوک

بانکوک پایتخت تایلند در مرکز این کشور قرار دارد و مهمترین رودخانه کشور، چائو پرایا، از آن عبور می کند. این شهر مرکز فعالیت های بازرگانی، اقتصادی، بانک داری و پروازهای کشور است. افزون بر این، وجود ساختمان های مرتفع، خیابان ها وسیع و ارتباطات پیشرفته در کنار معماری های سنتی و فرهنگی غنی و قدمت آن چشم هر گردشگر تور تایلند را به سوی خود خیره خواهد کرد.

نمایش فرهنگی سیام

نمایش فرهنگی سیام از نظر طراحی صحنه و اجرا در کتاب گینس ثبت شده است. بدون شک این نمایش فرهنگی از زیباترین و باورنکردنی ترین نمایش هایی خواهد بود که گردشگران در طول زندگی خود می بینند. بیش از 100 هنرمند در صحنه ای با طراحی باورنکردنی، فرهنگ تایلند را به بازدیدکنندگان نمایش خواهند داد. در این نمایش با نحوه زندگی مردم تایلند و تاریخ آن، آغاز مهاجرت چینی ها به تایلند، دین و عقاید مردم این کشور در مورد جهان پس از مرگ و نمایش های متعدد، در تور پاتایا آشنا خواهید شد.

بزرگترین آکواریوم جنوب شرق آسیا

در بزرگترین آکواریوم جنوب شرق آسیا تجربیات هیجان انگیزی در انتظار گردشگران تور تایلند است. همگام سفر در قایق شیشه ای، هر لحظه کوسه ها، سفره ماهی ها و مجموعه ای دیگر از ماهی ها در اطراف قایق جمع می شوند. در این آکواریوم بازدیدکنندگان می توانند کوسه را با دست خود لمس کنندو حتی در کنار کوسه ها شنا کنند. درون آکواریوم امکان پیاده روی در میان گونه های مختلف ماهی با استفاده از کلاه و لباس ایمنی وجود دارد.

شیخ احمد قمی

شیخ احمد قمی ملقب به شخصیت فوق العاده یا چائوبرایابوورن راج نایوک در قم به دنیا آمد. او در سال 1605 به تایلند مهاجرت نمود و پس از مدتی توانست در سایه درایت خود به دربار پادشاه سیام نفوذ کند و به یکی از عالی رتبه ترین مقامات سیام تبدیل شود. شیخ احمد با بانویی به نام چوری از خاندان سلطنتی ازدواج کرد و صاحب دو پسر و یک دختر شد. شیخ احمد قمی یکی از شخصیت‌هایی است که باعث شده است، این کشور مشهور شود.

انتشار: 7 خرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 393

به "چرا تایلند معروف شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا تایلند معروف شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید