پارک تاریخی فانوم رانگ در تایلند

به گزارش باتسک، پارک تاریخی فانوم رانگ، یکی از برترین جاذبه‌هایی است که با اطلاع از قیمت تور تایلند آماده بازدید از آن باشید. این معبد در قرن دهم تا سیزدهم ساخته شده و یکی از مشهورترین جاذبه‌های تایلند برای بازدید می‌باشد.

پارک تاریخی فانوم رانگ در تایلند

فانوم رانگ از بهترین جاذبه‌های تاریخی کشور تایلند است و هر ساله در تاریخ سیزده آوریل جشنواره فانوم رانگ برپا می‌گردد. این معبد بالای یک تپه در ایالت بوریام ساخته شده شده است. گردشگران زیادی با اطلاع از قیمت تور تایلند به بازدید این معبد می‌روند. برج اصلی این معبد از سنگ صورتی ساخته شده و بسیار زیبا است.

این معبد بالای یک تپه ساخته شده تا نمادی از کوه کایلاش، یک کوهستان مقدس در آیین هندو که شیوا در آنجا می زیسته، باشد. فانوم رانگ در مسیر تاریخی انکور به سمت فیمای در ناخون راچاسیما قرار گرفته است.

به محض ورود به معبد فانوم رانگ، یک مسیر 160 متری به سمت معبد مشاهده خواهید کرد. در مسیر رسیدن به معبد، مناظر حیرت‌انگیزی از برج اصلی و پله‌های منتهی به آن را مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این مسیر یک خیمه برای پادشاه ساخته شده تا در آن جا خود را برای انجام مناسک مذهبی معبد آماده کند. در انتهای این مسیر اولین پل ناگا را مشاهده می‌کنید که یک اثر معماری زیبا هستند. پل های ناگا نماد عبور از دنیای زمینی به دنیای خدایان می‌باشند. سنگفرش و سردر دروازه ورودی معبد با کنده کاری های خدایان هندو، شیوا و ویشنو و صحنه هایی از رامایانای افسانه ای تزئین شده است.

 

انتشار: 7 خرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 425

به "پارک تاریخی فانوم رانگ در تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارک تاریخی فانوم رانگ در تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید