وقتی مدرسه فضایی ها نابود شد

به گزارش باتسک، به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی انتشارات مدرسهسیاره فضایی ها نابود شده و آنها در پی جایی برای زندگی کردن هستند که کره زمین را پیدا می نمایند و در آنجا ساکن می شوند. اما گروه اکتشافی شان در فضا پخش می شوند تا یک سیاره قابل سکونت برای خود پیدا نمایند و از کره زمین بروند. آنها در زمین به اسم مهمان محرمانه و مخفی بودند تا این که متوجه می شوند بشر چه قدر خطرناک است.

وقتی مدرسه فضایی ها نابود شد

داستان از جایی آغاز می گردد که این موجودات فضایی با زمینی ها روبرو می شوند و فکر می نمایند اینجا کاری ندارند. آنها برای این که مسئله ای برای زمینی ها ایجاد نگردد خودشان را به شکل حشرات در می آورند. و یکی از آنها به شکل پرنده ریزی در حد زنبور عسل به جین که دختر رییس ستاد ارتش آمریکاست وصل می گردد و به وسیله این دختر سعی می نمایند بین دو تا ابرقدرت آن زمان جنگ اتمی راه بیندازند که پیروز هم می شوند. منتها در لحظات آخر همان موجود فضایی جلوی این جنگ را می گیرد.

مکان داستان گویی در جایی غیر از جغرافیای بومی ایران اتفاق می افتد به همین علت اسامی قهرمان های داستان غیرایرانی است و این موضوع توانسته در فرایند قصه گویی اثر بگذارد.

رمان برزخ زمین با 248 صفحه و قیمت 50 هزار تومان در فروشگاه های سراسر کشور و فروشگاه اینترنتی انتشارات مدرسه در دسترس مخاطبان واقع شده است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 3 مرداد 1400 بروزرسانی: 3 مرداد 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2323

به "وقتی مدرسه فضایی ها نابود شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی مدرسه فضایی ها نابود شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید