مسیر ایلام- ملکشاهی- مهران چهار بانده می گردد

به گزارش باتسک، به گزارش خبرنگاران، قاسم سلیمانی دشتکی در مراسم بهره برداری از طرح های شهرستان ملکشاهی گفت: مسیر ایلام- ملکشاهی- بان رحمان به مهران را 4 بانده خواهیم کرد و اعتبار مناسبی را برای اجرای آن از منابع استانی اختصاص داده ایم.

مسیر ایلام- ملکشاهی- مهران چهار بانده می گردد

وی ادامه داد: در زمینه سرمایه گذاری و اشتغالزایی رایزنی های گسترده ای را با بنیاد مستضعفان داشته ایم و قرار است تمام شهرستان ملکشاهی تحت پوشش سرمایه گذاری این بنیاد قرار بگیرد و مطابق قرارها تا سرانجام مهرماه این اقدامات شروع خواهند شد.

سلیمانی دشتکی سپس به اختصاص چهار میلیارد تومان برای اجرای ایستگاه های پمپاژ خوشادول و میان تنگ اشاره نمود و اضافه کرد: مبلغ 300 میلیون تومان نیز برای مطالعه سد میان تنگ ملکشاهی اختصاص داده گردیده است.

وی ادامه داد: یکی از طرح هایمهم این منطقه تامین آب شرب شهرستان بود که امروز کلنگ بخشی از این مصوبه به زمین خورد و 12 میلیارد تومان برای اجرای آن هزینه خواهد شد.

سلیمانی دشتکی اجرای برخی از مصوبات را نیازمند زمان دانست و گفت: یکی از آن پروژه ها اجرای آبرسانی به شهرستان ملکشاهی است اما به دلیل اینکه زمان بر است، ایستگاه آب شیرین کن این شهرستان با کمک دولت احداث و راه اندازی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 خرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 351

به "مسیر ایلام- ملکشاهی- مهران چهار بانده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسیر ایلام- ملکشاهی- مهران چهار بانده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید