تور سفر به ترکیه: فیلم خداحافظی حسرت آور صبا راد از ترکیه ! ، شکست یک آرزو !

به گزارش باتسک، خبرنگاران: صبا راد مجری زن تلویزیون که مدتی در ترکیه زندگی نموده است از اتاق های خانه لاکچری اش در ترکیه رونمایی کرد.

تور سفر به ترکیه: فیلم خداحافظی حسرت آور صبا راد از ترکیه ! ، شکست یک آرزو !

بهترین تجربه سفر را با تور سفر به ترکیه در خاطراتتان ثبت کنید. از استانبول زیبا تا آنتالیا رویایی و بالون سواری در شهرهای ترکیه تا کلی تفریح دیگر در انتظار شماست، خاطراتی از مردم مهمانواز ترکیه که همیشه در ذهن شما خواهد ماند.

صبا راد مجری سابق تلوزیون ایران است که مدتی قبل قید کارکردن در صدا وسیما را زد و استعفاء داد. صبا راد همسر مرتضی علی آبادی بود که بعدا از همدیگر جدا شدند. صبا راد پس از جدایی با مانی رهنما ازدواج کرد. صبا راد و مانی رهنما برای مدتی ایران را به مقصد کشور ترکیه ترک کردند. صباراد فیلمی از خانه لاکچری اش در ترکیه منتشر کرد.

به گزارش خبرنگاران، ویدیو منتشر شده از صبا راد مجری زن سابق صدا و سیما و بلاگر اینستاگرامی امروز، از بخش های مختلف خانه اش در ترکیه را در زیر ببینید.ظاهرا صبا راد به دلایل خاصی که آنها را ذکر ننموده مجبور شده خانه اش در ترکیه را ترک نموده و به ایران بازگردد و آن همه صحبت درباره سخت بودن زندگی در ایران و ... که در یک لایو جنجالی به همراه همسرش مانی رهنما شد را نادیده بگیرد. او در تهران خانه اجاره ای خواهد داشت و هنوز هم خانه اصلی اش در ترکیه خواهد بود.

شایعه بارداری صبا راد در ترکیه

صبا راد در مدت حضورش در ترکیه حاشیه های فراوانی ایجاد نموده بود یکی از این حاشیه ها ماجرای بارداری او در ترکیه بود. یک عکس از صبا راد با لباس گل گلی و صورتی پف نموده در ترکیه که کنار همسرش ایستاده است شایعه بارداری او را سر زبان ها انداخته است بویژه اینکه صبار راد دستش را روی شکم برجسته اش گذاشته و شوهرش هم با لباس اسپورت که هیچ گاه در ایران به تن ننموده بود دیده می گردد.هنوز صبا راد در این خصوص و شایعات اظهار نظری ننموده است و همین بارداری اش را قوت داده است. صبا راد (فاطمه راد) مجری توانای تلویزیون کشور است. صبا راد متولد 30/8/59 می باشد. صبا راد از سال 75 گویندگی را از برنامه ورزش ـ نشاط ـ تندرستی شروع نموده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. صبا راد یکی از مجریان معروف صدا و سیما بود.

منبع: برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و تنها جنبه تفریح دارد.

منبع: رکنا
انتشار: 12 آبان 1400 بروزرسانی: 12 آبان 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2446

به "تور سفر به ترکیه: فیلم خداحافظی حسرت آور صبا راد از ترکیه ! ، شکست یک آرزو !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور سفر به ترکیه: فیلم خداحافظی حسرت آور صبا راد از ترکیه ! ، شکست یک آرزو !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید