صفحه آبی مرگ در ویندوز 10

به گزارش باتسک، به گفته کاربران، به دلیل بروز خطا های ناشناخته در بعضی از رایانه ها، سیستم صدا نیز قطع شده و سرعت بارگذاری از اینترنت نیز کاسته شده است.

صفحه آبی مرگ در ویندوز 10

بروز رسانی ویندوز 10 منجر به خطای صفحه آبی مرگ می گردد. کاربران ویندوز 10 از بروز رسانی این سیستم ابراز نارضایتی کردند. این بروز رسانی باعث نمایش صفحه آبی مرگ و قطع شدن صدا می گردد.

به دلیل بروز این مشکل، کاربران به مایکروسافت و همچنین در شبکه های اجتماعی نارضایتی خود را از این موضوع ابراز کردند. کاربران نسخه های سیستم عامل به این موضوع پی بردند که پس از بروز رسانی KB4532695، که باید مسائل جستجو در سیستم را برطرف می کرد، منجر به ظاهر شدن این خطا ها می گردد.

صفحه آبی مرگ یا BSoD به دلیل خطای سیستم عامل ویندوز ظاهر می گردد. نشریه Windows Latest نوشت، دلیل ظاهر شدن این خطا، مشکل درایور ها و یا بروز رسانی ویندوز می باشد. لازم به ذکر است که مایکروسافت تا کنون نسبت به این مشکل واکنشی نشان نداده است.

با توجه به بعضی از نظرات، در بعضی از موارد با راندازی مجدد سیستم و یا نصب صحیح سیستم عامل ویندوز این مشکل برطرف می گردد. در یک مورد نیز این بروز رسانی منجر به از کار افتادن دکمه روشن شدن رایانه شده است.

این نشریه به نقل از یکی از کاربران می نویسد؛ برای نخستین بار پیروز به حذف مشکل بروز رسانی نشدم.

منبع: اسپوتنیک

منبع: فرادید
انتشار: 4 فروردین 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1231

به "صفحه آبی مرگ در ویندوز 10" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صفحه آبی مرگ در ویندوز 10"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید