افزایش 4 میلیونی قیمت پراید در نیمه بهار

به گزارش باتسک، خبرنگاران : خبرنگاران : رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که طی یکماه اخیر (از ابتدا تا انتهای خرداد ماه) دو خودرو پراید 111 و 131 در بازار رشد 4 میلیونی قیمت داشته اند.

افزایش 4 میلیونی قیمت پراید در نیمه بهار

به گزارش ؛ با وجود توقف فراوری محصولات پراید از سال گذشته، اما همچنان مدل صفر این دو خودرو در بازار موجود است و قیمت آن در بازار فرایند صعودی دارد. با این شرایط ارزیابی نشان دهد آن است که قیمت پراید 131 در آخرین روز خرداد ماه با رشد چهار میلیونی نسبت به ابتدای خرداد ماه در بازار به 118میلیون رسید.

از سوی دیگر رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که پراید 111 هم در مدت زمان مورد آنالیز رشدی چهار میلیونی را تجربه کرد و قیمت آن در به 132 میلیون تومان رسید.

رسیدن قیمت پراید به 132 میلیون در حالی است که در حال حاضر (تیبا صندوقدار) در بازار با قیمت 129 میلیون تومان در بازار عرضه می گردد که 3 میلیون مقرون به صرفه تر از قیمت پراید 111 است با این حال این خودرو همچنان طرفدارن خاص خود را دارد و این امر موجب رشد قیمت آن شده است. به گفته فعالان بازار خودرو توقف فراوری پراید و کمبود مدل صفر این خودرو یکی از دلایلی است که موجب شده تا بازار شاهد رشد قیمت آن باشد.

ارزیابی اجرا شده از بازار خودرو نشان دهنده آن است که هرچند فراوری پراید در سال گذشته متوقف شد، اما همچنان مدل صفر این دو خودرو در بازار موجود است و با این شرایط می توان گفت در سال 1400 هم این دو خودرو همچنان معیار کف قیمت در بازار شناخته می شوند و خریداران این دو خودرو همچنان می توانند به مدل صفر این خودرو با مدل 99 دسترسی داشته باشند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 21 مرداد 1400 بروزرسانی: 21 مرداد 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2352

به "افزایش 4 میلیونی قیمت پراید در نیمه بهار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 4 میلیونی قیمت پراید در نیمه بهار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید