7 نفر از لیدرهای اصلی اغتشاشات اصفهان دستگیر شدند

به گزارش باتسک، فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری 7 نفر دیگر از لیدرها و عاملان اصلی اغتشاشات آبان ماه طی یک عملیات پیچیده اطلاعاتی و پلیسی توسط ماموران این فرماندهی اطلاع داد.

7 نفر از لیدرهای اصلی اغتشاشات اصفهان دستگیر شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، سردار مهدی معصوم بیگی گفت: در ادامه شناسایی عناصر اصلی اغتشاش و اخلالگران نظم عمومی که با سوءاستفاده و موج سواری بر اعتراضات مردم در مورد طرح سهمیه بندی بنزین اقدام به تخریب و آتش زدن سازمان یافته اموال و اماکن عمومی و دولتی و تعرض به جان و مال مردم کردند، طی یک عملیات پیچیده اطلاعاتی وپلیسی 7 نفر دیگر از این افراد در مخفیگاه های خود شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان، تخریب و آتش زدن تعدادی بانک، ناوگان حمل و نقل شهری و پمپ بنزین، تخریب چراغ های هدایت و رانندگی و المان های شهری، مسدود کردن تعدادی از خیابان ها و بزرگراه ها و تحریک مردم به تجمعات غیر قانونی و اقدامات هنجارشکنانه را از جمله اتهامات متهمان دستگیر شده عنوان نمود.

این مقام انتظامی اظهار داشت: متهمان در مواجهه با اسناد و مدارک پلیس صراحتاً به تخریب و آتش زدن اموال و اماکن عمومی و تحریک مردم به منظور اخلال در نظم عمومی اقرار کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان، با بیان اینکه دستگیر شدگان به همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شدند، گفت: تمامی عوامل اصلی مرتبط با اغتشاشات آبان ماه استان اصفهان و مزدوران ضد انقلاب خارج نشین زیر ذره بین و چتر اطلاعاتی پلیس قرار دارند و به زودی باقیمانده آن ها نیز دستگیر و به دست قانون سپرده شده و به سزای اعمال مجرمانه خود خواهند رسید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 دی 1398 بروزرسانی: 25 دی 1398 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1020

به "7 نفر از لیدرهای اصلی اغتشاشات اصفهان دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "7 نفر از لیدرهای اصلی اغتشاشات اصفهان دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید