57 باب نمازخانه درراه های مواصلاتی بین شهری زنجان وجود دارد

به گزارش باتسک، سعید ناصری در تبادل نظر با خبرنگاران، همچنین به شرایط نمازخانه های در آزاد راه های استان زنجان اشار کرد و اضافه نمود: هر 60 کیلومتر یک نمازخانه وجود دارد.

57 باب نمازخانه درراه های مواصلاتی بین شهری زنجان وجود دارد

جهت دریافت خدمات اجرای فضای سبز پشت بام با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

مدیر ستاد اقامه نماز استان زنجان به چگونگی نظارت بر نمازخانه های بین راهی گفت: در این راستا به یاری اداره اوقاف و امور خیریه، اداره کل حمل ونقل پایانه ها و همچنین میراث فرهنگی و گردشگری بر این نمازخانه ها نظارت و رسیدگی می گردد.

ناصری رسیدگی و سرکشی به این نمازخانه ها را فصلی اظهار داشت و اضافه نمود: این سرکشی ها باهدف برطرف نقص ها و مسائل در این نمازخانه ها است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان زنجان از فعالیت ادارات و سازمان های دولتی برای اقامه نماز مطرح کرد و گفت: هر اداره موظف است بیست دقیقه بعد از اذان را به نماز اول وقت اختصاص دهد و خوشبختانه نمازخانه های ادارات از شرایط مطلوبی برخوردار هستند.

ناصری همچنین از لزوم آموزش نماز فرزندان قبل از رسیدن به سن تکلیف را اطلاع داد و تاکید نمود: اگر ما خواهان جامعه ای نمازخوان هستیم باید فرزندان خود را قبل از رسیدن به سن تکلیف به این امر الهی سوق دهیم تا آنها هم جامعه را نمازی بسازند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1178

به "57 باب نمازخانه درراه های مواصلاتی بین شهری زنجان وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "57 باب نمازخانه درراه های مواصلاتی بین شهری زنجان وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید