4 مدیر در وزارت ارشاد تغییر می کنند

به گزارش باتسک، در پی ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان در دستگاه های اجرایی، این قانون در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز همچون سایر دستگاه ها اجرا خواهد شد.

4 مدیر در وزارت ارشاد تغییر می کنند

به گزارش باتسک به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حال حاضر 4 تن از مدیران این وزارتخانه مشمول این قانون می شوند که پیش از موعد مقرر، نسبت به جایگزین شدن افراد جدید اقدام خواهد شد.

رییس جمهور قانون اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را شهریور امسال به سازمان امور اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد.

براساس ماده واحده قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان - مصوب 1395- ، از تاریخ ابلاغ این قانون، به کارگیری افرادی که در اجرای قوانین و مقررات مربوطه بازنشسته یا بازخرید شده یا بشوند، در دستگاه های اجرائی موضوع ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب 8 مهر ماه و کلیه دستگاه هایی که به نحوی از انحاء از بودجه عمومی کل کشور استفاده می کنند، ممنوع می باشد.

به گزارش باتسک، در حالی وزارت ارشاد رسما از تغییر 4 مدیر خبر می دهد که نامی از آنها نبرده است اما در چند ماه گذشته یکی از گمانه زنی ها درباره مدیران بازنشسته، محمد مهدی حیدریان رئیس سازمان سینمایی بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 خرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 317

به "4 مدیر در وزارت ارشاد تغییر می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 مدیر در وزارت ارشاد تغییر می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید