کاپیتان تیم ملی کبدی بانوان: تنها برای قهرمانی در جاکارتا حضور پیدا می کنیم

به گزارش باتسک، کاپیتان تیم ملی کبدی زنان گفت: با آرامش خوبی که در این دوره از بازیهای آسیایی در اردوی تیم ملی کبدی زنان حاکم است، تنها برای قهرمانی در جاکارتا حاضر خواهیم شد.

کاپیتان تیم ملی کبدی بانوان: تنها برای قهرمانی در جاکارتا حضور پیدا می کنیم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

مرضیه عشقی در گفت وگو با باتسک، در ارزیابی از وضعیت تیم ملی کبدی زنان برای شرکت در بازی های آسیایی جاکارتا اظهار کرد: در این دوره از بازی های آسیایی بویژه بعد از تغییرات در مدیریت فدراسیون، آرامش خوبی در اردوی تیم ملی زنان حاکم شده و تیم بدون هیچ گونه حاشیه ای تمرینات خود را برای حضور هر چه بهتر در بازیهای آسیایی پیگیری می نماید.

وی گفت: در این دوره از مربیان تکنیکی، تاکتیکی و بدنساز و روانشناس خوبی برخورداریم و همین امر سبب بهبود عملکرد بازیکنان شده است. امیدوارم این روند تا زمان اعزام تیم به بازی های آسیایی جاکارتا تداوم داشته باشد تا به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنیم.

عشقی اظهار داشت: در دو دوره قبل بازی های آسیایی که در گوانجو و اینچئون برگزار گردید، تیم ملی کبدی زنان سوم و نایب قهرمان شد. این دوره با توجه به این که شایسته سالاری در تیم حاکم است و تیم از حاشیه دور است، تمرینات فشرده ای را پشت سر گذاشتیم و تلاشمان بر این است که ابتدا به فینال بازیهای آسیایی راه پیدا کنیم و سپس در سکوی قهرمانی قرار بگیریم.

کاپیتان تیم ملی کبدی بانوان گفت: با توجه به این که 4 سال است کاپیتان تیم ملی کبدی بانوان هستم، هیچ سالی همانند سال جاری از تیم یکدست، هماهنگ و بدون حاشیه ای برخوردار نبودیم و آرامش خوبی در اردوهای تیم ملی حاکم است. به هر صورت با تیم جنگنده ای در بازیهای آسیایی جاکارتا حضور پیدا خواهیم کرد.

وی در سرانجام یکی از مسائل تیم ملی کبدی بانوان را نداشتن سالن تخصصی تمرینات بیان کرد و اضافه نمود: امیدوارم در بازی های آسیایی جاکارتا در سکوی قهرمانی قرار بگیریم تا مسوولین امکانات خوبی را در اختیار این تیم قرار دهد تا برای برپایی اردو مجبور نشویم مرتب از یک شهر به شهر دیگر برویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 مهر 1398 بروزرسانی: 23 فروردین 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 653

به "کاپیتان تیم ملی کبدی بانوان: تنها برای قهرمانی در جاکارتا حضور پیدا می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاپیتان تیم ملی کبدی بانوان: تنها برای قهرمانی در جاکارتا حضور پیدا می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید