پیکان از داوری ضربه زیادی خورد، قصد خداحافظی از فوتبال را ندارم

به گزارش باتسک، علی حمودی در تبادل نظر با خبرنگاران در خصوص سرنوشت لیگ برتر فوتبال در فصل نوزدهم و نتایج نامطلوبی که تیم ملی در سال گذشته کسب کرد، گفت: وقتی فوتبال ملی نتواند پیروز باشد تأثیرات منفی بر روی لیگ داخلی هم می گذارد. بازیکنان انگیزه های خود را از دست می دهند و این تغییر سرمربی باعث می گردد کوشش بازیکنان برای رسیدن به تیم ملی بی فایده باشد. زیرا مربی جدید تا بخواهد با بازیکنان لیگ داخلی آشنا گردد زمان زیادی خواهد برد و این از لحاظ روحی و روانی برای بازیکنان خوب نخواهد بود.

پیکان از داوری ضربه زیادی خورد، قصد خداحافظی از فوتبال را ندارم

وی توضیح داد: تعطیلات لیگ در طول سال 98 بسیار زیاد بود و متأسفانه شیوع بیماری کرونا هم باعث شد تا ما نتوانیم لیگ را ادامه دهیم. در این روزها هم ورزش ایران کلاً تعطیل است و معین نیست که آیا لیگ در ابتدای اردیبهشت دوباره از سر گرفته خواهد شد یا خیر.

کاپیتان تیم فوتبال پیکان در مورد شرایط تیم خودش هم گفت: پیکان این فصل از داوری ضربه زیادی خورد. قاطعانه می گویم چند بازی با اشتباهات داوری نتیجه را واگذار کردیم و امتیاز از دست دادیم. حسین فرکی کوشش زیادی برای موفقیت پیکان کرد اما وقتی دید نمی تواند شرایط را تغییر دهد استعفا داد و به جای او عبدالله ویسی آمد. با ویسی هم می توانستیم برنده باشیم اما بدشانسی و قضاوت های اشتباه باعث شده تا شرایط خوبی در لیگ نداشته باشیم اما امیدوارم اگر دوباره لیگ آغاز شد بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم.

حمودی در پاسخ به این سوال که گفته می گردد سرانجام فصل از فوتبال خداحافظی می کنید یا خیر؟ گفت: فعلاً قصد خداحافظی ندارم. شرایطم خوب است و تا زمانی که بتوانم بازی کنم در زمین چمن حضور پیدا خواهم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به مربیگری هم فکر نموده ای یا خیر؟ اعلام کرد: هرگز به مربیگری فکر نمی کنم. در حال حاضر فوتبال بازی می کنم اما خیلی به مربیگری علاقه ای ندارم اما باید ببینم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

کاپیتان تیم پیکان در پاسخ به این سوال که دوباره نمی خواهید در سالهای سرانجامی فوتبال به خوزستان بازگردید و به فوتبال خوزستان ادامه دهید؟ گفت: آرزویم این است که دوباره در خوزستان بازی کنم. در ابتدای فصل هم قرار بود به فولاد بپیوندم اما شرایطش به وجود نیامد اما دوست دارم که فوتبالم را در خوزستان به سرانجام برسانم. زیرا آنجا رشد پیدا کردم، شناخته شدم و توانستم سال ها در فوتبال حضور داشته باشم. خصوصاً زمانی که استقلال بودم و از تجربیات زیادی در این تیم برخوردار شدم.

حمودی در سرانجام اعلام کرد: سال 98 سال خوبی برای مردم ایران نبود. سختی ها و رنج های زیادی کشیدیم و امیدوارم دیگر چنین سالی را در آینده نبینیم اما آرزو می کنم در سال 1399 هرچه زودتر ریشه کرونا از کشور ما برچیده گردد و مردم ما سالی خوب توأم با سلامتی و موفقیت را در پیش داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 26 مهر 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1465

به "پیکان از داوری ضربه زیادی خورد، قصد خداحافظی از فوتبال را ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیکان از داوری ضربه زیادی خورد، قصد خداحافظی از فوتبال را ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید