پیروانی: سلامتی مردم مهمتر از قهرمانی است ، استقلال و پرسپولیس باید هرچه زودتر خصوصی شوند

به گزارش باتسک، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس باید وسواس خاصی وجود داشته باشد.

پیروانی: سلامتی مردم مهمتر از قهرمانی است ، استقلال و پرسپولیس باید هرچه زودتر خصوصی شوند

به گزارش گروه ورزشی باتسک، افشین پیروانی در تماس تلفنی با شبکه خبر درباره فرایند خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس گفت: در این سال ها به جای اینکه فرصت سازی کنیم، اقدامات بیشتر به فرصت سوزی نزدیک بوده است و شرایط اقتصادی دو باشگاه به جایی رسیده که اگر امروز آنها خصوصی شوند، بهتر از فرداست. طبیعتاً این کار، راهکار می خواهد و باید از طریق بورس انجام شود ولی آیا مکانیزمی برای ارزش گذاری آنها درنظر گرفته شده است؟ آیا هواداران صاحبان تیم ها می شوند یا اشخاص به صورت بلوکی قرار است سهام را بخرند؟

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اشاره کرد: کسی که می خواهد باشگاه ها را خریداری کند، باید اهلیت داشته باشد. نباید اینطور باشد که بعد از واگذاری همه چیز به بن بست خورده شود. برای اینکه یک شرکت وارد بخش خصوصی شود، باید سودده باشد و حتی بعد از واگذاری نیز باید نظارت کامل روی آن باشد تا اتفاقات خوبی برای هواداران و رخ دهد. بهتر است دوستان دو باشگاه را صرفاً یک شرکت یا بنگاه اقتصادی نبینند.

وی یادآور شد: برای واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس باید وسواس خاصی وجود داشته باشد، چون این باشگاه ها هواداران زیادی دارند و باید با علم بالایی این موضوع انجام بگیرد.

پیروانی درباره آینده لیگ برتر و حاشیه هایی که بر سر اعلام تکلیف قهرمانی وجود دارد، ابراز داشت: دوستان همیشه روی قسمت آخر صحبت های من در این باره تمرکز می کنند. دوستان عزیز برای باشگاه پرسپولیس جان انسان ها از همه چیز مهمتر است. من می گویم اول سلامتی مردم، دوم بهتر شدن شرایط اقتصادی و سوم برگشتن به روال عادی و برگزاری لیگ. مطمئن باشید با برگزاری مسابقات در زمین باز هم اقتدارمان را نشان خواهیم داد ولی الان سلامتی مردم در درجه اول و بعد قهرمانی پرسپولیس در درجه بعدی واقع شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1480

به "پیروانی: سلامتی مردم مهمتر از قهرمانی است ، استقلال و پرسپولیس باید هرچه زودتر خصوصی شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: سلامتی مردم مهمتر از قهرمانی است ، استقلال و پرسپولیس باید هرچه زودتر خصوصی شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید