پیغام تبریک رئیس جمهور آذربایجان به روحانی

به گزارش باتسک، تهران (پانا)-رئیس جمهور آذربایجان در پیامی خطاب به رئیس جمهور کشورمان فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و روز ملی جمهوری اسلامی ایران را به دولت و ملت ایران تبریک گفت

پیغام تبریک رئیس جمهور آذربایجان به روحانی

به گزارش سفارت جمهوری اسلامی ایران در باکو، الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان در پیغامی خطاب به حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران سالروز پیروزی انقلاب اسلامی - جشن ملی جمهوری اسلامی ایران - را از جانب خود و به نمایندگی از مردم جمهوری آذربایجان به دولت و ملت ایران صمیمانه تبریک گفت.

در بخشی از این پیغام آمده است:

روابط دو جانبه مان به ویژه در سال های اخیر به صورت صعودی توسعه یافته و محتوای جدیدی کسب نموده است. سفرهای متقابل متعدد، اسناد امضاء شده ، پروژه های مشترک صورت گرفته، من جمله فعالیت موفقیت آمیز کمیسیون مشترک دو کشور در روابط رو به گسترش ما نقش مهم ایفا می نماید.

با آزاد سازی سرزمین های ازلی و تاریخی آذربایجان از اشغال، مرز دولتی جمهوری آذربایجان - ایران کاملا احیا شده است. بدون شک این شرایط جدید از نظر تقویت بیش از پیش روابط دو جانبه بین کشورهای مان و توسعه همکاری منطقه ای فرصت های بزرگی را نوید می دهد.

باور دارم، مناسبات جمهوری آذربایجان- ایران که بر پایه احترام متقابل و حسن همجواری پایدار است، مطابق با منافع کشورهای مان زین پس نیز توسعه خواهد یافت و به تقویت ثبات و امنیت در قفقاز جنوبی یاری خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2094

به "پیغام تبریک رئیس جمهور آذربایجان به روحانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام تبریک رئیس جمهور آذربایجان به روحانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید