پورعلی گنجی و انصاری فرد در میان بازیکنان کم فروغ آسیایی لیگ ستارگان قطر

به گزارش باتسک، مرتضی پورعلی گنجی، مدافع ایرانی العربی و کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی السیلیه در میان بازیکنان کم فروغ آسیایی لیگ ستارگان قطر قرار گرفتند.

پورعلی گنجی و انصاری فرد در میان بازیکنان کم فروغ آسیایی لیگ ستارگان قطر

همراه ما باشید و با تور قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش باتسک، روزنامه استاد الدوحه قطر در نسخه چاپی امروزش (آدینه) با انتشار گزارشی درباره نمایش کم فروغ بعضی بازیکنان آسیایی تیم های لیگ ستارگان در فصل جاری با اشاره به مرتضی پورعلی گنجی، بازیکن خط دفاعی تیم العربی نوشت: این بازیکن ایرانی یکی از همین نام هاست. او که چندین فصل را در لیگ ستارگان قطر با تیم السد سپری نموده بود، برای تقویت تیم العربی دوحه به خدمت گرفته شد. تیمی که در جستجوی عناوین قهرمانی بود.

در ادامه این مطلب روزنامه قطری آمده است: مرتضی پورعلی گنجی کمتر از حد انتظار ظاهر شد و به دلیل بازگشت ضعیفش انتقادهایی را به وجود آورد. همین مسئله باعث شد تا بعضی افراد در باشگاه العربی خواستار جدایی اش از این تیم برای فصل آینده شوند.

روزنامه استاد الدوحه سپس با انتشار اسامی بازیکنان آسیایی فصل جاری ستارگان قطر خاطر نشان نموده است: بازیکنانی دیگری نیز هستند که نتوانستند سطح فنی موردانتظار را پس از نخستین حضورشان در فوتبال قطر به نمایش بگذارند. کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی السیلیه و بازیکنانی از تیم های الغرافه، الدحیل و الریان در این دسته جای می گیرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1434

به "پورعلی گنجی و انصاری فرد در میان بازیکنان کم فروغ آسیایی لیگ ستارگان قطر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورعلی گنجی و انصاری فرد در میان بازیکنان کم فروغ آسیایی لیگ ستارگان قطر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید