واکنش شهرداری به قطع درختان حیاط بیمارستان مسیح دانشوری

به گزارش باتسک، در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر قطع درختان در حیاط بیمارستان مسیح دانشوری مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران ضمن تایید این موضوع از آنالیز پرونده این تخلف و جریمه بیمارستان اطلاع داد.

واکنش شهرداری به قطع درختان حیاط بیمارستان مسیح دانشوری

محمدرضا پارسیان با تایید خبر قطع درختان در حیاط بیمارستان مسیح دانشوری در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی، گفت: چند روز قبل خبری مبنی بر قطع درختان در حیاط بیمارستان مسیح دانشوری دریافت کردیم که بلافاصله کارشناسان و ماموران شهرداری منطقه یک به محل اعلامی اعزام شدند و متاسفانه خبر قطع درختان تایید شد.

او با بیان اینکه آنالیز ها نشان داد که حدود 20 درخت که عمدتا از نوع عرعر قطع شده اند گفت: مسولان بیمارستان اعلام کردند که باتوجه به شرایط کرونا و احتیاج بیمارستان به توسعه؛ این درختان را قطع نموده اند.

پارسیان با بیان اینکه در راستای قطع حدود 20 درخت، پرونده بیمارستان با موضوع قطع درختان به کمیسیون ماده 7 منتقل شد، ادامه داد: کمیسیون ماده 7 نیز نسبت به معین جریمه مبنی بر کاشت درخت سه برابر بن های قطع شده صادر کرد که این رای به بیمارستان نیز ابلاغ شد.

او اضافه کرد: مسئولان بیمارستان نیز متعهد شدند که در فصل مناسب نسبت به کاشت درختان براساس حکم صادره اقدام میکنند.

به گزارش شهر به نقل از ایسنا، مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک ادامه داد: البته پیش از این نیز تعداد 5 اصله درخت غیر مثمر شامل عرعر، صنوبر و بید در اثر عملیات عمرانی این بیمارستان قطع شده بود که بلافاصله شهرداری منطقه یک جهت آنالیز های لازم از ادامه این عملیات جلوگیری کرد و گزارش این اقدام به اداره حقوقی و معاونت امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه یک ارسال شده است و با توجه به اینکه مساحت ملک مذکور بالای 2000 متر مربع است موضوع به وسیله سازمان پارک ها و فضای سبز شهر تهران نیز پیگیری شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1960

به "واکنش شهرداری به قطع درختان حیاط بیمارستان مسیح دانشوری" امتیاز دهید

1 کاربر به "واکنش شهرداری به قطع درختان حیاط بیمارستان مسیح دانشوری" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش شهرداری به قطع درختان حیاط بیمارستان مسیح دانشوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید