واکنش باشگاه پرسپولیس به شایعه منشوری بازیکنان در دوبی

به گزارش باتسک، 7 قهرمانی پرسپولیس خیلی ها را هراسان کرده و هواداران باید هوشیار باشند. یکسری حاشیه سازی های کذبی علیه پرسپولیس صورت می گیرد

واکنش باشگاه پرسپولیس به شایعه منشوری بازیکنان در دوبی

خبرنگاران- انتشار خبری حاشیه ای در مورد اردوی پرسپولیس در دوبی برای دیدار برابر الشارجه باعث شد تا این باشگاه در اینخصوص واکنش نشان دهد.در این خبر آمده بود که دختران مجرد بدون داشتن هیچ نسبتی بعضی از بازیکنان پرسپولیس را در سفر به امارات برای دیدار با الشارجه همراهی کرده بودند. این خبر عجیب اما خیلی زود با واکنش باشگاه پرسپولیس روبرو شد. حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این خصوص گفته: 7 قهرمانی پرسپولیس خیلی ها را هراسان کرده و هواداران باید هوشیار باشند. یکسری حاشیه سازی های کذبی علیه پرسپولیس صورت می گیرد و سرمنشا بعضی خبرها معین است که از کجا آمده.

پرسپولیس 8 بازی فشرده با مدعیان ایران و آسیا داشته و دارد و در کنار مسائل زیادی از جمله ترافیک بازی ها و اشتباهات داوری که لطمه زیادی به تیم زده، حالا این مباحث و شایعات زشت و مکرر زیادی در مورد بازیکنان پرسپولیس منتشر شده که هیچ یک صحت ندارد.

بازیکنان پرسپولیس فقط یک روز از ساعت 10 صبح تا 3 عصر در اختیار خود بودند و بدون هیچ مشکل و حاشیه ای به اردو برگشتند اما بعضی رسانه ها، اخبار را طور دیگری منتشر می کنند.

این موضوع برای ما روشن شده که بعضی رسانه ها از اول فصل علیه ما حاشیه سازی می کنند و وابستگی شان به بعضی تیم ها محرز شده است. به همین خاطر همین فردا صبح، در این مورد اقدام قانونی می کنیم. این افراد باید جوابگوی شایعه سازی خود باشند.

هواداران باید آگاه باشند و به این شایعات اهمیت ندهند. انگیزه بازیکنان و اعضای باشگاه با این شایعات قوی تر می شود و ما قویا با چنین اقداماتی مقابله می کنیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 فروردین 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1284

به "واکنش باشگاه پرسپولیس به شایعه منشوری بازیکنان در دوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه پرسپولیس به شایعه منشوری بازیکنان در دوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید