نبی: زمان برگزاری انتخابات تعیین شده است، اعضای مجمع افزایش خواهد یافت

به گزارش باتسک، دبیرکل فدراسیون فوتبال می گوید در نقشه راه ارسال شده از سوی فیفا، زمانبندی اصلاح اساسنامه و انتخابات این فدراسیون معین شده است.

نبی: زمان برگزاری انتخابات تعیین شده است، اعضای مجمع افزایش خواهد یافت

به گزارش باتسک، مهدی محمدنبی درباره به تایید رسیدن برنامه زمانبندی فرایند اصلاح اساس نامه و برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال توسط فیفا گفت: 18 فروردین این جدول زمانبندی به تایید هیات رئیسه رسید و 20 فروردین به فیفا ارسال شد. فدراسیون جهانی فوتبال در تاریخ 4 اردیبهشت نقشه راه و جدول زمانبندی ای را برای ما فرستاد که طی این فرآیند که اصلاح اساسنامه و برگزاری انتخابات برگزار خواهد شد. امیدواریم پس از اصلاح اساسنامه، افراد باتدبیر و ورزشی بتوانند در کنار هم فدراسیون را مدیریت نمایند.

وی درباره زمان برگزاری مجمع این فدراسیون برای اصلاح اساسنامه و برگزاری انتخابات گفت: این تاریخ ها تعیین است اما به زودی اطلاع رسانی خواهد شد. این هفته جلسه ای در هیات رئیسه داریم تا پیش نویس اساسنامه را مرور کنیم. اعلام تاریخ دقیق بستگی به فرایند اصلاح اساسنامه توسط فیفا و اعضای مجمع دارد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال یادآور شد: این فرایند همانند یک پازل است که تکمیل آن به همدیگر ربط دارد. هر چقدر پیش نویس اساس نامه سریع تر به تایید فیفا برسد، مجمع انتخاباتی هم سریع تر برگزار خواهد شد.

نبی درباره شائبه افزایش تعداد اعضای مجمع این فدراسیون به 91 نفر در اساس نامه جدید تاکید نمود: تعداد تعیین را نمی دانم اما اعضای مجمع افزایش خواهد یافت. در دور جدید تعدادی از باشگاه ها و بخش های مرتبط با ورزش به مجمع اضافه خواهند شد.

وی در گفت و گو با برنامه تلویزیونی ورزش تعطیل نیست درباره اظهارات زنوزی، مالک تراکتور مبنی بر اینکه باید امور فوتبال به باشگاه ها سپرده گردد، گفت: اعتقاد ما این است که نباید در این مجموعه کلونی ایجاد گردد. نوع برخورد فدراسیون فوتبال به این قبیل مسائل طبق اساسنامه استاندارد فیفا است. نمی توانیم کفه ترازو را به سمت گروهی سنگین تر کنیم. قاعدتا باشگاه ها و مجموعه های دیگر به گونه ای سهم خواهند داشت که برای کسی کلونی ایجاد نگردد. باید بدانیم که همه یک خانواده هستیم و باید به گونه ای در مجمع برخورد کنیم که اساسنامه تایید و مجمع انتخاباتی برگزار گردد.

نبی همچنین درباره نامه فیفا و AFC به کشورها عضو برای تعیین کردن تاریخ برگزاری مسابقات باشگاهی اظهار کرد: فیفا و AFC زمان برگزاری مسابقات را به ستاد مقابله با کرونا در هر کشور محول کردند. قاعدتا ما بر مبنای دستورالعمل ها ستاد مبارزه با کرونا اقدام خواهیم کرد. در این بخش وزارت ورزش و فدراسیون پزشکی ورزشی در ستاد ملی مقابله با کرونا حضور دارند و زمان آغاز تمام مسابقات ورزشی را اعلام خواهند کرد و سپس هیات رئیسه سازمان لیگ درباره آغاز فوتبال تصمیم گیری می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 تیر 1399 بروزرسانی: 15 تیر 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1562

به "نبی: زمان برگزاری انتخابات تعیین شده است، اعضای مجمع افزایش خواهد یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبی: زمان برگزاری انتخابات تعیین شده است، اعضای مجمع افزایش خواهد یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید