قتل خانم مهندس ایرانی که در کانادا کارگر پمب بنزین بود

به گزارش باتسک، یک زن مهندس ایرانی، از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و کارشناس نفت و انرژی که در کانادا در یک پمپ بنزین مشغول کار بود، در جریان حمله دو جوان دزد به قتل رسید

قتل خانم مهندس ایرانی که در کانادا کارگر پمب بنزین بود

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید، سفر به آبشار نیاگارا و شهرهای پیشرفته تورنتو و مونترال را در کنار ما تجربه کنید.

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روزنامه ایران، مریم رشیدی 35 ساله از فارغ التحصیلان رشته مهندسی شیمی (کارشناس نفت) با همسر و پسر 6 ساله اش در شهر کلگری کانادا زندگی می کرد. مریم زمانی پس از فارغ التحصیل شدن در رشته مهندسی شیمی و کسب تخصص در امور نفت و گاز با همسر و فرزندش به کانادا سفر کرد. احمد شاملو - همسر مریم - نیز به عنوان مهندس نفت و گاز از دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شده بود. مریم قبل از مهاجرت در پتروشیمی بندر امام کار می کرد.

سال گذشته زن و شوهر با سفر به کانادا با توجه به مهارت و تخصص شان در رشته مهندسی شیمی سرمایه گذاری کردند و همزمان مریم رشیدی برای گذران زندگی به ناچار در کلگری کانادا در یک پمپ بنزین به عنوان فروشنده بنزین به رانندگان مشغول کار شد تا اینکه یکشنبه هفته گذشته با حادثه مرگباری روبرو شد.

احمد شاملو، همسر مریم می گوید: روز حادثه در یک تماس تلفنی به من خبر دادند که مریم در حمله دزدان به شدت مضروب شده و حالش وخیم است. به بیمارستان رفتم و به من گزارش دادند که چهار رگ اصلی خون رسان به مغزش آسیب دیده و در کما است.

از قراری که شنیدم 2 تن از دزدان جوان اتومبیل پس از سرقت یک خودرو فرار می نمایند و برای ادامه فرار به پمپ بنزین می فرایند تا بنزین بزنند که همسرم باک بنزین اتومبیل شان را پر می نماید و وقتی می بیند دزدان بدون دادن پول بنزین در حال فرار هستند خودش را جلوی اتومبیل شان قرار می دهد اما دزدان به سرعت راه می افتند که همسرم به روی کاپوت ماشین و سپس به روی زمین پرتاب می گردد، ولی دزدان با زیردریافت مریم پیروز به فرار می شوند.

به گزارش پلیس کانادا، مریم به بیمارستان انتقال می یابد و انتها روز سه شنبه گذشته در حال کما جان می سپارد. پلیس اعلام نموده که دزدان بین 20 تا 25 سال داشتند که با یک وانت مسروقه به پمپ بنزین رفته و پس از دریافت بنزین و زیر دریافت مریم رشیدی فرار نموده اند.

دیروز گزارش رسید که پلیس یکی از دزدان به نام کودی میچل 20 ساله را دستگیر نموده است و جست وجو برای دستگیری همدست او ادامه دارد.

پلیس می گوید در بازبینی فیلم دوربین های مداربسته پمپ بنزین پیروز به شناسایی هر دو دزد شده است. خبرنگارانن در بازداشت هستند و تحقیقات ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 31 فروردین 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1345

به "قتل خانم مهندس ایرانی که در کانادا کارگر پمب بنزین بود" امتیاز دهید

1 کاربر به "قتل خانم مهندس ایرانی که در کانادا کارگر پمب بنزین بود" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل خانم مهندس ایرانی که در کانادا کارگر پمب بنزین بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید