فیفا، فدراسیون فوتبال ایران را تهدید کرد، جریمه 19 هزار فرانکی به خاطر داماش

به گزارش باتسک، فیفا در نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران درباره انحلال باشگاه داماش گیلان شرح خواست.

فیفا، فدراسیون فوتبال ایران را تهدید کرد، جریمه 19 هزار فرانکی به خاطر داماش

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، فدراسیون فوتبال ایران چند سال پیش در نامه ای به فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، گفت که باشگاه داماش گیلان به صورت کامل منحل شده و دیگر وجود خارجی ندارد. فدراسیون فوتبال درباره ماجرای بدهی این باشگاه به فیفا چنین موضوعی را خبر داد. با این حال فیفا به تازگی نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران ارسال و با توجه به حضور تیم فوتبال داماش گیلانیان در مسابقات لیگ و جام حذفی خواستار شرح فدراسیون فوتبال ایران در این باره شده است.

فیفا در نامه خود به فدراسیون ایران اعلام نموده که 16 بازیکن از تیم داماش، در تیم جدیدی که به نام داماش گیلانیان فعالیت می نماید، عضویت دارند و به همین دلیل خواستار پاسخگویی سریع فدراسیون ایران شده است.

فدراسیون جهانی فوتبال اعلام و تهدید نموده در صورتی که فدراسیون ایران قصد فریب فیفا را داشته و شرحات قانع کننده ای ندهد جریمه ای 19 هزار فرانک سوئیس در انتظار سازمان لیگ فوتبال ایران خواهد بود چرا که سازمان لیگ متولی برگزاری بازی هاست.

به گزارش خبرنگاران، تیم داماش گیلانیان اکنون در لیگ دسته دوم فوتبال حضور دارد و در جام حذفی نیز به مرحله نیمه نهایی صعود نموده است. نامه فدراسیون جهانی فوتبال در این باره نشان می دهد که فیفا به دقت فعالیت های فوتبال ایران را زیر نظر دارد و کوچک ترین تخلفات را هم مورد آنالیز قرار می دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 فروردین 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 218

به "فیفا، فدراسیون فوتبال ایران را تهدید کرد، جریمه 19 هزار فرانکی به خاطر داماش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیفا، فدراسیون فوتبال ایران را تهدید کرد، جریمه 19 هزار فرانکی به خاطر داماش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید