فال روزانه 13، 08، 1398

به گزارش باتسک، فال روزانه دوشنبه 13 آبان 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 13 آبان به جهان آمده ای، تولدت مبارک! شما فرد خوشبختی هستید اما معمولا نیمه خالی لیوان را می بینید. خوشبختی های پنهانی در اطرافتان وجود دارند که با کمی دقت می توانید آنها را کشف کنید و به زندگی خود تغییر و تحولی دهید. سال جاری سالی است که باید همه کوشش تان را برای تغییری بزرگ به کار گیرید. تصمیم مهمی در اواخر سال خواهید گرفت که درآمدتان را افزایش می دهد. از افراد مورد اعتمادی که در اطرافتان قرار دارند بیشتر یاری بگیرید و با آنها بیشتر در تماس باشید. در ماه فروردین پیشنهادی به شما می گردد که سرنوشت ساز است. به خودتان ایمان داشته باشید و با اعتماد به نفس بالا عمل کنید. شاید خوشبختی در راهی باشد که شما انتظارش را هم نداشته اید پس امتحان راههای جدید نیز ضرری ندارد. اگر مجرد هستید در سال نو در جمعی نیمه گمشده تان را پیدا می کنید. اگر هم متاهل اید، منتظر تغییرات بزرگ و هیجان انگیز در زندگی تان باشید. سال پیش رو سالی پر از سلامتی، خبرهای خوب و پول است.

فال روزانه 13، 08، 1398

خبری به گوش تان می رسد که کمی نگران تان می نماید. توصیه می کنیم که قبل از هر حرکتی، از صحت آنچه در خصوص آن بحث می کنید مطلع شوید. رفتار بیش از حد خوب شما در محیط کار باعث سو استفاده اطرافیان می گردد. توصیه می کنیم کمی جدی تر با آنها برخورد کنید تا حساب کار دست شان آید. به زودی موقعیت سفری کوتاه برایتان فراهم می گردد. اگرچه وقت کافی ندارید اما بهتر است که آن را بروید زیرا در روحیه شما تاثیر خوبی خواهد گذاشت.

امروز شجاعت شما سر به فلک کشیده اما مراقب باشید که از جهت خود به خصوص در محیط کاری منحرف نشوید. اگر احساس خستگی می کنید، باید بیشتر به فکر سلامتی تان باشید، در غیر این صورت نمی توانید به خوبی روی کارتان تمرکز کنید. یک اشتباه کوچک در حال حاضر می تواند شما را فردی نالایق جلوه دهد. امروز با فردی روبه رو می شوید و حرف هایی می شنوید که چشمان شما را به روی واقعیت باز می نماید. بهتر است که خیلی زود تصمیم نگیرید و برای فهمیدن واقعیت صبر کنید.

دوست دارید که روی کارتان تمرکز کنید اما نیرویی شما را از این کار باز می دارد طوری که دوست دارید بالهایتان را باز و در آسمان ها پرواز کنید. شاید بد نباشد که امروز را به خودتان مرخصی و کمی به ذهن تان استراحت دهید. چند روزی است که رابطه عاطفی تان دچار تنش شده است. بهتر است که به جای فرار کردن از این شرایط، با آن مقابله کنید. در غیر این صورت در دراز مدت عشق تان را از دست خواهید داد.

کنترل احساسات در چنین روزی برایتان سخت است. نگران نباشید بگذارید به هر جا که دوست دارند، شما را با خود ببرند. دنیا خیال یکی از امن ترین جاهایی است که می توانید به آن پناه ببرید بنابراین از دور شدن از واقعیت نگرانی به دل راه ندهید. امروز فردی در جهتتان قرار می گیرد که در آینده تغییرات بزرگی را در زندگی تان ایجاد خواهد نمود. اگر به فکر بستن قرارداد یا تصمیم گیری مهمی هستید، امروز زمان خوبی برای آن نیست.

در گفتگوهایتان با دیگران اگر دچار بحث شده اید، بهتر است قبل از هر عکس العملی، خودتان را جای طرف مقابل بگذارید و مشکل را از زوایای مختلف آنالیز کنید. در غیر این صورت اطرافیان تان را از خود خواهید راند. شما در شرایطی هستید که به یاری دیگران احتیاج دارید پس آنها را از دست ندهید. در انتهای شب برای این که کمی حال و هوایتان عوض گردد، با دوستان تان قراری بگذارید و کمی خوش بگذرانید. هیچ چیز بیشتر از در جمع بودن در چنین روزی به شما انرژی نمی دهد.

مسئولیت کاری زیادی که دارید باعث شده که از سلامتی تان غافل شوید. اما بدانید که مهمترین چیز برای شما سلامتی تان است، پس از آن غافل نشوید. امروز تا می توانید از کارهای استرس زا دوری کنید و روی چیزهایی که به آنها تسلط دارید، تمرکز کنید. در کوشش برای دریافت تصمیمی هستید. مراقب باشید راهی را که می دانید انتهای ندارد، انتخاب نکنید. زمان خوبی است تا برای یکی از بزرگ ترین تصمیمات زندگی تان برنامه ریزی کنید. به زودی دری به رویتان گگردده می گردد که امیدوارتان خواهید کرد.

میان یک دوراهی گیر افتاده اید. انتخاب راه برایتان سخت شده و مدام تصمیم گیری را به عقب می اندازید. اما بدانید که تعویق تنها کار شما را سخت تر می نماید. بنابراین هر چه سریع تر و به یاری دیگران یک راه را در پیش بگیرید. به یک مراسمی دعوت می شوید که علاقه زیادی به حضور در آنجا ندارید. اگر برای آن موقع بگذارید، پشیمان نخواهید شد. دوستی از دست شما ناراحت است، به جای این که به روی خودتان نیاورید، بهتر است که هر چه سریع تر به آن انتها دهید.

پیشنهاد کاری به شما شده، اما کمی در خصوص قبول کردن آن نگران هستید. حال زمان آن است که اعتماد به نفس تان را بالا برده و آن را قبول کنید. شما مهارت های زیادی دارید اما به درستی از آنها استفاده نمی کنید. اگر به دنبال پیشرفتی در زندگی تان هستید، عقب نکشید. به زودی در رابطه عاطفی شما تغییری ایجاد می گردد که مدت هاست منتظرش بوده اید. از این فرصت بهره ببرید و به آرزوی قلبی تان جامع عمل بپوشانید.

این روزها به دلیل کارهای زیادی که روی سرتان ریخته، از خودتان غافل شده اید اما زمان آن است که به خود و سلامتی تان اهمیت بیشتری دهید. امروز خیال تان را رها کنید تا به هر کجا که دوست دارد سرک کشد. برای رویاهایتان برنامه ریزی کنید و تا تبدیل آنها به واقعیت از پا ننشینید. به جای عقل این بار به تخیل تان اجازه دهید تا امور را به دست گیرند و راه درست را به شما نشان دهند. امروز نشانه ای می بینید که شما را به آینده روشن تر امیدوار می نماید.

شاید راهی که اکنون در پیش گرفته اید همین حالا به شما لذت دارد اما در آینده ممکن است برایتان دردسر ساز گردد. بنابراین بهتر است که آینده نگر باشید. در زمینه کار سخت کوشی کلید موفقیت شماست پس بلند شوید و قدم هایتان را محکم تر از قبل بردارید. مطمئن باشید که به آنچه لایق اش هستید، خواهید رسید. دوستی انتظاری از شما دارد که در خصوص آن کوتاهی نموده اید، بهتر است که امروز هر چه سریع تر وظیفه تان را به انتها برسانید.

ورود فردی تازه وارد در زندگی تان، آرامش تان را بهم زده است اما خیلی زود تصمیم نگیرید. کمی به خودتان فرصت دهید تا چیزهای بیشتری برایتان روشن گردد. بدانید که همواره اتفاقات آنطور که شما می خواهید پیش نمی روند و نمی توان بر تمام چیزها تسلط داشت. اگر می خواهید به نتیجه برسید باید کمی شکیبا باشید. دوستی از راه دور برای شما خبری دارد که یکی از نگرانی هایتان را از بین خواهد برد.

شما ارتباطات قوی ای در زندگی تان دارید، نگذارید هیچ کسی بین شما فاصله بیاندازد و افراد تاثیرگذار در زندگی تان را از شما دور کند. ایده هایی که در سر دارید را جدی بگیرید و به آنها جامع عمل بپوشانید، حتی اگر از نظر دیگران پوچ و مسخره است. یکی از دوستان قدیمی بدون آنکه شما بدانید به دیدارتان می آید، منتظر اتفاقات خوب و غیر منتظره باشید.

منبع: برترین ها
انتشار: 3 دی 1398 بروزرسانی: 23 فروردین 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 961

به "فال روزانه 13، 08، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 13، 08، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید