فال روزانه چهارشنبه 29 آذر 1396

به گزارش باتسک، فال روزانه چهارشنبه 29 آذر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه چهارشنبه 29 آذر 1396

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج قوس (Sagittarius)
  • ماه در موقعیت برج جدی (Capricorn)

فال روزانه چهارشنبه 29 آذر 1396

فروردین

امروز فاصله بین شخصی که در واقعیت هستید و آن شخصی که دلتان می خواهد باشید برای شما کاملا تعیین است. با وجود این که اشتیاق زیادی به رسیدن به این هدف خود احساس می کنید کارهایی هستند که در درون خود باید در ابتدا انجام دهید. پیش از آن که به سوی جلو حرکت کنید، به اعماق وجود خود شیرجه بزنید و زخم های درونتان را درمان کنید. فقط این نکته را یادتان باشد که هر کاری که اکنون انجام دهید اثراتی طولانی مدت روی شما و آینده تان خواهد داشت. مسائل جدی و مهمی که به رسیدگی فوری شما احتیاج دارند را از قلم نیاندازید. هر چه زودتر این کار را انجام دهید به نفع خودتان خواهد بود.

اردیبهشت

از لحاظ احساسی آمادگی لازم برای تصمیم گیری را ندارید و این در حالی است که فکر می کنید وقت تصمیم گیری فرا رسیده است. گزینه های زیادی پیش رو دارید که شما را به خود فرا می خوانند و همه آنها را می خواهید و نمی توانید بین آنها یکی را انتخاب کنید. خبر خوب این است که تا بعدازظهر ذهنتان به ثبات خواهد رسید و برای تصمیم گیری آزاد خواهد شد، تا آنموقع کمی صبر کنید. به جای این که سعی کنید غیر ممکن را برای خودتان ممکن کنید، بهتر است منطقی باشید. سیر کردن در عالم خیال و رویا هیچ یاریی به شما نخواهد نمود تا به اهدافتان برسید. با یک استراتژی دراز مدت و منطقی خواهید توانست به خیلی از خواسته هایتان برسید.

خرداد

با وجود تمام کارهایی که برای انجام دادن دارید صدایی از درونتان شما را به پرداختن به مسائلی دعوت می نماید که برای رشد فردیتان به توجه شما احتیاج دارند. مورد تحلیل قرار دادن خودتان و کارهایتان به شجاعت زیادی احتیاج دارد، اما پاداشی که دیافت خواهید کرد ارزش راهی که می خواهید در پیش بگیرید را خواهد داشت. امروز شاید فرصتی پیش بیاید تا با شریک زندگیتان در خصوص احتیاجهای برآورده نشده تان حرف بزنید، ولی مواظب باشید که با بیان کردن تمامی احتیاجهایتان به یک باره شاید باعث شوید که به احساسات طرف مقابلتان ضربه وارد گردد. این کار را به مرور زمان و قدم به قدم هم می توانید انجام دهید.

تیر

فراتر از این هیاهو و شلوغی دیوانه وار جهانی اطرافتان، صدای آرامی هست که شما را به سوی خود فرا می خواند. اگر به این صدا گوش کنید قادر خواهید بود آن چه در اطرافتان می گذرد را از زاویه جدیدی ببینید. به این صدا توجه کنید و منتظر بمانید تا اثر انرژی فوق العاده ای که در شما ایجاد خواهد نمود را در اطرافیان خود و واکنش هایی که نسبت به شما دارند ببینید. در حال حاضر بهترین کار این است که از تغییرات ناگهانی و تصمیمات عجولانه اجتناب کنید و بپذیرید که بصیرت و بینش درونی شما را به همان جایی که لازم دارید خواهد رساند. اگر به طور غیر منتظره ای هدیه به دستتان رسید کمی به فرستنده آن فکر کنید، شاید چیزی فراتر از یک دوستی ساده در میان باشد.

مرداد

امروز دقیقا همان چیزهایی که همواره از آن ها فراری بوده اید شما را به طور وصف ناپذیری هیجان زده خواهند کرد. اگر کمی با خودتان فکر کنید شاید ببینید که این شرایط تنها ناشی از احتیاجی است که به داشتن تنوع احساس می کنید و ریشه در خستگی شما از تکرار و روزمرگی دارد. به جای انجام کارهای غیر منطقی و دیوانه وار سعی کنید با انجام کارهایی مثل یادگیری یک زبان جدید و یا ثبت نام در یک کلاس هنری یا شروع فعالیت های ورزشی که مدت هاست آرزویشان را دارید اما هر بار به بهانه ای آنها را به تعویق می اندازید خودتان را از این رکود نجات دهید. اگر به دنبال یافتن پاسخ برای پرسشی ک مدت هاست ذهنتان را مشغول نموده هستید، باید خودتان را برای شنیدن هر جوابی آماده کنید.

شهریور

این روزها شما حتی وقت نفس سر خاراندن هم ندارید، اما باید هر طور شده در طول روز وقتی را برای استراحت و آرامش و پرداختن به مسائل مهم زندگی در نظر بگیرید. در حال حاضر قدرت خلاقیت شما افزایش قابل توجهی یافته است و اگر خودتان بخواهید می توانید آن را به گونه میدی در جنبه های مختلف زندگیتان به کار ببندید. با این که دلتان می خواهد تغییراتی جدی در خودتان و رفتارهایتان ایجاد کنید، لازم نیست همین امروز همه چیز را به یک باره زیر و زبر کنید. بهترین کار ممکن این است که اولویت هایتان را تعیین نموده و قدم به قدم به سوی تبدیل شدن به شخصی که می خواهید باشید پیش بروید؛ راه صدساله را نمی توان یک شبه پیمود!

مهر

امروز شما باید برای باری دیگر استحکام و ثبات زمینی که روی آن ایستاده اید را مورد آنالیز قرار دهید. متاسفانه ممکن است با دیدن این که شرایط موجود شما ثباتی را که انتظار داشته اید ندارد با ترس و وحشت روبرو شوید و نبودن حمایت عاطفی سرگشتگی و نگرانی شما را حتی بیشتر نیز خواهد نمود. به جای این که با پیش بینی کردن بدترین شرایط های ممکن خودتان را وحشت زده کنید، همه جوانب را به دقت در نظر گرفته و سپس بهترین نتیجه ممکن را در ذهن خود ترسیم کنید؛ تغییر دادن نگرشتان آینده شما را نیز تغییر خواهد داد. برای به دست آوردن آرامش و غلبه به ترس ها و نگرانی هایتان به آغوش عزیزانتان پناه ببرید.

آبان

وقت آن رسیده که به جهانی درونتان رجوع نموده و ببینید که در دریای ذهنتان چه می گذرد و با نگاهی انتقادی افکار و ایده هایتان و روش پردازش آنها را مورد آنالیز قرار دهید. آنچه از این سفر درونی یاد خواهید گرفت شما را شگفت زده خواهد نمود، اما در قضاوت نسبت به خودتان ملایمت داشته باشید. در این جهان هیچ چیزی به اندازه آزادیتان برای شما اهمیت ندارد و وابسته بودن به دیگران چه از لحاظ عاطفی و چه از لحاظ حرفه ای برای شما بسیار سخت است. اما بد نیست نگاهی به این اخلاق خود بیندازید و ببینید این همه تقلا برای آزادی بیشتر نشان دهنده میل شما به فرار از خودتان و دیگران نیست؟!

آذر

پس از پشت سر گذاشتن چند روز پر جنب و جوش امروز کمی در خود فرو رفته اید و فکرتان مشغول است و از خود می پرسید چه چیزی واقعا برایتان مهم است. اما در واقع بیش از آن که به دنبال جواب این سوال باشید کنجکاو هستید که بدانید چطور برای خودتان بین مسائل مادی و معنوی فرق گذاشته و ارزش هایشان را برای خود تعریف می کنید. خوشبختانه در گوشه و کنار ذهنتان به موضوعات و واقعیت های مهمی پی خواهید برد که می توانند در انتخاب ها و تصمیم گیری های آینده تان تأثیر زیادی داشته باشند. امروز ممکن است بین دونفر که نظرات مخالفی دارند گرفتار شوید، به جای تندتر کردن این آتش سعی کنید بین آنها تفاهم و توافق ایجاد کنید.

دی

با نزدیک شدن به ماه تولدتان دوره ای از فعالیت های درونی برای شما دی ماهی ها شروع شده است و احساس می کنید تحولاتی جدی و عمیق دارند در وجود شما شکل می گیرند. شاید مجبور باشید برای این که بیشتر به جهانی درون خود بپردازید و موج این تحولت را دنبال کنید مجبور شوید تغیراتی در برنامه های قبلی خود ایجاد کنید. پیش از این که بخواهید جهت تازه ای را برای زندگی خود انتخاب کنید همه جوانب را به خوبی در نظر گرفته و به همه چیز فکر کنید. شاید ترجیح بدهید در این دوره کمی تنها بمانید و از دیگران فاصله بگیرید، اما باید احتیاط کنید تا مبادا کسی که باتمام وجود دوستتان دارد و نگران حالتان است را از خود برنجانید.

بهمن

با وجود این که فصل سرما از راه رسیده است، گرمای درونتان آنقدر هست که برای آب شدن یخ هایی که از ترس وجودتان را در بر گرفته اند کافی باشد. در خلوت خودتان به توده انبوه اندیشه های گوناگونی که ذهنتان را پر نموده اند فکر کنید. سعی کنید آنهایی را که به گذشته های دور مربوط می شوند و دیگر برایتان ارزشی ندارند را با آرامش و برای همواره از ذهن خود خارج کنید و کمی فضای ذهنتان را خلوت تر نموده و فشاری که روی خود احساس می کنید را کاهش دهید. با کنار گذاشتن آن چه دیگر به کارتان نمی آید احساس آزادی خواهید کرد و می تواند وقت و انرژی خود را صرف آینده و اهداف خود کنید و به نتیجه مورد نظرتان برسید.

اسفند

تغییراتی که در سطح انرژی و افکارتان به وجود آمده اند شما را تشویق می نمایند تا خودتان را از درون و بیرون به صورت جدی مورد ارزیابی قرار دهید. شما برنامه ها و اهداف بسیاری برای چند هفته آینده دارید که برای رسیدن به آنها درک مناسبی از این که چه کسی هستید و دارید به کدام سو می روید داشته باشید. پس قبل از این که سفرتان برای رسیدن به اهدافتان را شروع کنید این گره پیچیده را از هم باز نموده و جواب این سوال ها را بیابید تا دید درستی از راستا پیش رویتان داشته باشید. اگر نیمه دیگرتان می خواهد شما را در حل کردن این معما یاری کند، به جای این که او را پس بزنید و از خودتان ناراحت کنید، از یاری هایش بهره بگیرید.

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1987

به "فال روزانه چهارشنبه 29 آذر 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه چهارشنبه 29 آذر 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید