عنوان ششم تا دهم برای تیم ملی والیبال در قهرمانی دنیا خوب است

به گزارش باتسک، کارشناس والیبال در گفت وگو با خبرنگاران، درباره نتایج تیم ملی والیبال در تورنمنت اسلوونی گفت: ابتدا باید به تیم ملی برای کسب عنوان قهرمانی در بازی های آسیایی تبریک بگویم که قهرمانی مقتدرانه ای بود. در تورنمنت اسلوونی نیز با توجه به اینکه تیم ملی باید در مسابقات قهرمانی دنیا شرکت کند و در صورت راه یابی به مرحله دوم مسابقات حتماً با تیم های هم قواره با تورنمنت اسلوونی دیدار خواهند داشت، محک خوبی برای ملی پوشان بود.

عنوان ششم تا دهم برای تیم ملی والیبال در قهرمانی دنیا خوب است

کارشناس والیبال اضافه نمود: رقبای جدی و سنگین تر تیم ملی در مرحله دوم مسابقات قهرمانی دنیا حضور خواهند داشت و تورنمنت اسلوونی برای بازیکنان و کادر فنی شرایط خوبی را مهیا کرد تا به شناخت بیشتری دست پیدا نمایند. مطمئناً کادر فنی درس ها و تجربیات بسیاری از این تورنمنت گرفته است که برای حضور در مسابقات قهرمانی دنیا بسیار مهم است.

وی درباره پیش بینی اش از نتایج تیم ملی در مسابقات قهرمانی دنیا نیز گفت: 24 تیم حاضر در رقابت ها از تیم های قدرتمند در والیبال دنیا به شمار می روند. پس از مسابقات المپیک، رقابت های قهرمانی دنیا از نظر سطح کیفیت، دومین مسابقه مهم است و به دلیل اینکه دو سال تا شروع المپیک 2020 زمان باقی مانده است، تیم هایی در قهرمانی دنیا حضور پیدا خواهند کرد که خود را با سایر کشورها محک بزنند.

نفرزاده در ادامه تأکید کرد: تیم هایی که بخواهند به جمع چهار تیم برتر صعود نمایند، برترین تیم های دنیا هستند. ما نباید انتظارات را از تیم ملی افزایش دهیم؛ همین که تیم ملی بتواند عنوان های ششم تا دهم کسب کند، نتیجه قابل قبول است.

مربی والیبال درباره شرایط لیگ برتر نیز اظهار کرد: ملی پوشان علاقه ای به حضور در تیم های داخلی را ندارند چرا که از نظر بودجه، شرایط برای آنها مناسب نیست؛ به همین دلیل آنها ترجیح می دهند تا با تیم های خارج از کشور قرارداد ببندند. در حال حاضر نیز چند تن از بازیکنان تیم ملی قراردادهای خود را با تیم های خارج از کشور بسته اند و سایر بازیکنان نیز در مسابقات قهرمانی دنیا این فرصت را دارند تا شرایط حضور خود را در تیم های خارجی مهیا نمایند.

وی اضافه نمود: قطعاً 12 تیم در فصل جدید لیگ برتر حضور خواهند داشت و با توجه به حضور بازیکنان حاضر، شرایط خوبی در تیم ها مهیا و از نظر سطح رقابت، تیم ها به یکدیگر نزدیک خواهند بود.

نفرزاده در سرانجام درباره حضورش در فصل جدید لیگ برتر اظهار داشت: با چند تیم در حال مذاکره هستم و در این هفته نتیجه آن معین خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 156

به "عنوان ششم تا دهم برای تیم ملی والیبال در قهرمانی دنیا خوب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عنوان ششم تا دهم برای تیم ملی والیبال در قهرمانی دنیا خوب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید