شفر: تساوی نتیجه عادلانه ای بود

به گزارش باتسک، سرمربی آلمانی استقلال نتیجه مساوی را عادلانه می داند.

شفر: تساوی نتیجه عادلانه ای بود

به گزارش خبرنگاران ،وینفرد شفر، سرمربی استقلال پس از تساوی بدون گل استقلال مقابل ماشین سازی در هفته یازدهم لیگ برتر گفت:در نیمه اول یک موقعیت خوب داشتیم تا بازی را یک بر صفر کنیم. پاس خوبی هم مهدی قائدی به صیادمنش و تبریزی داد، اما بدشانس بودیم. علی کریمی که بازیکن خوب ماست، دچار مصدومیت شد و امیدوارم زانویش دچار شکستگی نشده باشد. ما در نیمه نخست موقعیتی از دست دادیم تا حریف صاحب موقعیت گردد که البته مهدی رحمتی واکنش خوبی داشت.ما پاس های زیادی دادیم، اما پاس های آخرمان خوب نبود. پژمان منتظری یکی از لیدرهای ماست که چند هفته او را در اختیار نداریم. با توجه به مصدومیت بازیکنانی چون منتظری، علی کریمی و محرومیت وریا غفوری، این نتیجه تساوی صفر - صفر قابل قبول بود.

سرمربی استقلال در ادامه گفت:به بازیکنان گفته بودم صبر کنید تا حریف به دروازه نزدیک گردد و سپس فوتبال مان را بازی کنیم. ما قصد داشتیم پاس های روی زمین بدهیم و مهاجمان را صاحب توپ کنیم. در نیمه دوم، مرتضی تبریزی موقعیت خوبی داشت، اما نمی دانم چرا صیادمنش در مسیر او نهاده شد. صیادمنش بازیکن جوانی است، تمرینات خوبی داشته و باید تجربه بیشتری پیدا کند. سرمربی استقلال در مورد تاکتیک حریف اینطور گفت:تاکتیک حریف این بود که در فاز دفاعی تمرکز داشته باشند تا در ضدحمله به گل برسند. ما هم نمی توانستیم از توپ های بلند استفاده کنیم، چون دروازه بان حریف قد بلند بود و پرش های خوبی داشت. مدافعان این تیم نیز قد بلند بودند و ما باید سعی می کردیم با پاس های کوتاه، مهاجمان را صاحب توپ نموده و به گل برسیم. در باشگاه ما، استقلال بزرگ ترین مسئله است و هیچ فرد و شخصی از استقلال بزرگ تر نیست.شفردر مورد عملکرد قائدی هم گفت :به شما گفتم زمانی که فوتبال بازی می کنید، شانس خواهید داشت که موقعیت بسازید. مهدی قائدی در نیمه اول فرصت خوبی داشت و می توانست بازیکنان دیگر را صاحب توپ کند. او جوان است و یاد می گیرد که چطور بازی کند. جابر انصاری در شهر خودش بازی می کرد و می توانست خوب بازی کند.

سرمربی آلمانی استقلال با اشاره به نیمکت نشینی سیدحسین حسینی در این دیدار گفت: نمی گویم حسینی بد بازی کرد، اما در این دیدار به دروازه بانی بزرگ احتیاج داشتیم. آرمین سهرابیان و محمد دانشگر برای نخستین بار کنار هم بازی می کردند، دو جوانی که در دفاع وسط حضور داشتند و به همین دلیل است که می گویم صفر - صفر نتیجه بدی نبود. باید ببینیم علی کریمی چه شرایطی دارد و آیا به بازی بعد می رسد یا نه.شفر در ادامه صحبت های خود گریزی به مساله داوری زد و گفت:شما بازی مقابل سپاهان را دیدید که بازیکن حریف خودش را به مدافع ما زد و داور پنالتی گرفت. یاری داور اما، تصمیم او را برگرداند. امروز چنین شرایطی اتفاقی افتاد و داور دید بازیکن حریف خودش را روی زمین انداخته است. سرمربی آلمانی استقلال در خاتمه گفت:بازیکن امروز ما تاکنون کنار هم بازی ننموده بودند. میثم تیموری و رضا آذری به تازگی به تیم اضافه شدند. ما باید صبر داشته و بتوانیم با بازیکنان جوان کار کنیم. از میهمان نوازی شما تشکر می کنم و خوشحالم به تبریز آمده ام.

500-670

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 29 اسفند 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 216

به "شفر: تساوی نتیجه عادلانه ای بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفر: تساوی نتیجه عادلانه ای بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید