سیدجواد هاشمی: 150 سلبریتی دیگر این تبلیغ را انجام داده بودند

به گزارش باتسک، این روز ها انتشار ویدئویی تبلیغاتی با حضور سیدجواد هاشمی که در آن مردم را به خرید خانه در دوبی تشویق می کرد، برای این بازیگر حاشیه های بسیاری به وجود آورد تا جایی که او نسبت به حضور در این تبلیغ واکنش نشان داده و عذرخواهی کرد.

سیدجواد هاشمی: 150 سلبریتی دیگر این تبلیغ را انجام داده بودند

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی کاتالوگ آنلاین از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش فارس، هاشمی با انتشار ویدئویی در صفحه مجازی خود گفت: من بابت عذرخواهی از ملتی که خیلی چیز ها برای آن ها مهم است آمده ام، متاسفانه بابت این تبلیغ تحقیقی ننموده بودم با عجله و به توصیه دوستانم متنی را گفتم که با اعتقادات و رفتار خود من هم مغایرت داشت، بابت این اشتباه عذرخواهی می کنم.

وی ادامه داد: گمان نمی کردم حاشیه داشته باشد چرا که 150 سلبریتی دیگر این تبلیغ را انجام داده بودند و به من نشان داده بودند، اما من یادم رفته بود که سید جواد هاشمی فیلم های ارزشی بازی نموده و نباید این تبلیغ را انجام می داد من دوباره بابت این تبلیغ عذرخواهی می کنم.

وی تاکید نمود: چند نکته اضافه کنم اینکه انسان ممکن الخطاست و من هم خطا کردم. دوم اینکه من تا به امروز بابت هیچ کار تبلیغاتی یک ریال هم پول نگرفتم اگر بیان کنم که پول این تبلیغات قرار بود کجا برود باز حاشیه ایجاد خواهد شد، اینکه عذرخواهی کردم بابت خطای که کردم شاید خیلی از جیب مردم را زدند پول مردم را بردند، اما مسئولیت پذیرفتن هزاران اشتباه را ندارند، خواستم آن ها هم یاد بگیرند که بابت اشتباه خودعذرخواهی نمایند اشتباه خود را قبول کنیم نمره ما کم میشود، اما شهامت و عذرخواهی را داشته باشیم.

منبع: فرارو
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2001

به "سیدجواد هاشمی: 150 سلبریتی دیگر این تبلیغ را انجام داده بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدجواد هاشمی: 150 سلبریتی دیگر این تبلیغ را انجام داده بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید