سخنرانی بایدن در تعدادِ کم بینندگان تلویزیونی رکورد زد

به گزارش باتسک، رسانه های آمریکایی می گویند که اولین سخنرانی جو بایدن در کنگره این کشور حدود 22 میلیون بیننده تلویزیونی داشته که نصف تعداد بینندگان اولین سخنرانی ترامپ در کنگره است.

سخنرانی بایدن در تعدادِ کم بینندگان تلویزیونی رکورد زد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، اولین سخنرانی جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در کنگره این کشور 22.6 میلیون بیننده تلویزیونی داشته است.

پایگاه خبری دیلی میل با اعلام این آمار گزارش داد، این درحالیست که شمار بینندگان تلویزیونی اولین سخنرانی دونالد ترامپ دو برابر بایدن بود.

براساس این گزارش، 43 میلیون آمریکایی اولین سخنرانی ترامپ را در سال 2017 از هفت شبکه تلویزیونی اصلی آمریکا زنده تماشا کردند که 49 درصد بیشتر از بینندگان سخنرانی بایدن بوده است.

شمار افراد حاضر در صحن کنگره هنگام سخنرانی بایدن 200 نفر بود اما در زمان سخنرانی ترامپ 1600 مهمان در کنگره حضور داشت که دلیل آن عدم دعوت از مهمانان به دلیل شیوع کرونا است.

این درحالیست که نمایندگان جمهوریخواه سخنرانی بایدن را خسته کننده و پر از رویاهای سوسیالیستی خوانده اند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا نیز با توجه به اینکه بایدن در خطابه سالانه از دستاوردهای دولتش یاد نکرده، دولت بایدن را بی نزاکت توصیف کرد.

جو بایدن در آستانه صدمین روز ورودش به کاخ سفید به عنوان رئیس جمهور آمریکا شامگاه چهارشنبه سخنرانی سالانه اش در مقابل کنگره را ایراد کرد.

براساس گزارش دیلی میل، دوتا از پربیننده ترین سخنرانیهای روسای جمهور آمریکا مربوط به سخنرانی بیل کلینتون در سال 1993 با 67 میلیون بیننده و جورج بوش با 62 میلیون بیننده در سال 2003 بوده است.

سخنرانی ترامپ 2017

سخنرانی بایدن 2021

سخنرانی بیل کلینتون 1993

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 2 خرداد 1400 بروزرسانی: 2 خرداد 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2220

به "سخنرانی بایدن در تعدادِ کم بینندگان تلویزیونی رکورد زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنرانی بایدن در تعدادِ کم بینندگان تلویزیونی رکورد زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید