رسالت اصلی انقلاب اسلامی حاکم شدن عدالت در جامعه است

به گزارش باتسک، به گزارش خبرنگاران، مسعود پزشکیان ظهر امروز چهارشنبه در آیین افتتاح سی و یکمین اجلاس سراسری کانون های وکلای دادگستری کشور که در تبریز برگزار گردید، گفت: باید عدالت اسلامی در جامعه حکمفرما باشد چراکه با بی عدالتی ها روی خوش از جامعه رخت می بندد.

رسالت اصلی انقلاب اسلامی حاکم شدن عدالت در جامعه است

وی سپس با بیان اینکه عدالت گم شده جامعه کنونی است، ادامه داد: امیدوارم با کوشش وکلای دادگستری عدالت و سعادت در جامعه حاکم گردد، بدون شک برای تحقق عدالت باید همگان کوشش نمایند.

پزشکیان با بیان اینکه با ظن و گمان نمی توان کسی را گناهکار دانست، گفت: البته متاسفانه ما این کار را می کنیم و این رویه ای نادرست است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو همچنین با اشاره به اینکه نقش عدالت و قسط در سعادت جامعه اسلامی خیلی مهم است، به اهمیت شغل وکالت پرداخت و گفت: شغل وکالت در تامین عدالت در جامعه مهم است و کسانی که در این عرصه فعالیت می نمایند باید بدون لکنت زبان نسبت به انجام ماموریت ها و وظایف خود کوشش نمایند.

وی با بیان اینکه وظیفه وکیل حرکت در مسیر تحقق عدل و عدالت است، گفت: وکلا نقش مشخص نماینده و مسئولیت سنگینی بر عهده گرفته اند. باید در جامعه فساد و کوتاهی های منجر به بروز مسائل اقتصادی و فرهنگی کاسته گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 فروردین 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 223

به "رسالت اصلی انقلاب اسلامی حاکم شدن عدالت در جامعه است" امتیاز دهید

2 کاربر به "رسالت اصلی انقلاب اسلامی حاکم شدن عدالت در جامعه است" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسالت اصلی انقلاب اسلامی حاکم شدن عدالت در جامعه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید