دستگاه های نظارتی به حواشی های شهرداری رباط کریم ورود نمایند

به گزارش باتسک، سید محمد میرزمانی درگفتگو با خبرنگاران، در خصوص حواشی اخیر در حوزه شهرداری شهرستان رباط کریم گفت: متاسفانه برخی از افراد سودجو و منفعت طلب امروز به دنبال متشنج کردن افکار عمومی و بهره برداری های گروهی خود هستند.

دستگاه های نظارتی به حواشی های شهرداری رباط کریم ورود نمایند

میرزمانی در ادامه اضافه نمود: اگر تاکنون سکوت نموده ایم به خاطر حفظ آرامش شهروندان و دوری از حاشیه ها برای خدمات رسانی مطلوب تر به مردم رباط کریم بوده است و گزارش عملکرد یکساله شهرداری رباط کریم پیش چشم مردم واقع شده است و هر لحظه که بخواهند می توانند این عملنمودها را مورد ارزیابی و آنالیز قرار دهند.

وی با بیان این که عملکرد ما در مجموعه مدیریت شهری کاملا شفاف، مستند و گویا است گفت: برخی از افراد منفعت طلب دائما به دنبال اتهام زنی و تشویش اذهان عمومی بر پایه حدس و گمان و شایعات هستند و هر زمانی که می خواهیم برای ادعاهای خود اسناد ارائه نمایند طفره می روند.

شهردار رباط کریم بیان داشت: باید اعلام کنیم تا زمانی که در صندلی خدمتگزاری به مردم هستیم اگر تخلفی صورت بگیرد راسا برخورد خواهیم کرد و از همین جا اعلام می گردد از ورود دستگاه های نظارتی شهرستان و استان به همه موضوعات استقبال می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 خرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 304

به "دستگاه های نظارتی به حواشی های شهرداری رباط کریم ورود نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه های نظارتی به حواشی های شهرداری رباط کریم ورود نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید