دستگاه های نظارتی به حواشی های شهرداری رباط کریم ورود نمایند

سید محمد میرزمانی درگفتگو با خبرنگاران، در خصوص حواشی اخیر در حوزه شهرداری شهرستان رباط کریم گفت: متاسفانه برخی از افراد سودجو و منفعت طلب امروز به دنبال متشنج کردن افکار عمومی و بهره برداری های گروهی خود هستند.

دستگاه های نظارتی به حواشی های شهرداری رباط کریم ورود نمایند

میرزمانی در ادامه اضافه نمود: اگر تاکنون سکوت نموده ایم به خاطر حفظ آرامش شهروندان و دوری از حاشیه ها برای خدمات رسانی مطلوب تر به مردم رباط کریم بوده است و گزارش عملکرد یکساله شهرداری رباط کریم پیش چشم مردم واقع شده است و هر لحظه که بخواهند می توانند این عملنمودها را مورد ارزیابی و آنالیز قرار دهند.

وی با بیان این که عملکرد ما در مجموعه مدیریت شهری کاملا شفاف، مستند و گویا است گفت: برخی از افراد منفعت طلب دائما به دنبال اتهام زنی و تشویش اذهان عمومی بر پایه حدس و گمان و شایعات هستند و هر زمانی که می خواهیم برای ادعاهای خود اسناد ارائه نمایند طفره می روند.

شهردار رباط کریم بیان داشت: باید اعلام کنیم تا زمانی که در صندلی خدمتگزاری به مردم هستیم اگر تخلفی صورت بگیرد راسا برخورد خواهیم کرد و از همین جا اعلام می گردد از ورود دستگاه های نظارتی شهرستان و استان به همه موضوعات استقبال می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 8 خرداد 1398 شناسه مطلب: 304

به "دستگاه های نظارتی به حواشی های شهرداری رباط کریم ورود نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه های نظارتی به حواشی های شهرداری رباط کریم ورود نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید