خبرنگاران سهم استانداری در مبارزه با کرونا، کوشش برای تامین اقلام مورد احتیاج مردم است

به گزارش باتسک، تهران- خبرنگاران- معاون هماهنگی امور مالی استاندار تهران گفت: سهم من به عنوان یک مسئول مالی در مبارزه با کرونا، تامین اقلام مورد احتیاج مردم در حوزه مایحتاج روزانه و کالاهای بهداشتی و ضد عفونی کننده است و برای انجام آن همه تلاشم را به کار می گیرم.

خبرنگاران سهم استانداری در مبارزه با کرونا، کوشش برای تامین اقلام مورد احتیاج مردم است

محمد امامی امین روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار باتسک اضافه نمود: به عنوان یک انسان مسئولیت اجتماعی مراقبت از خود، خانواده و دوستان را بر عهده دارم و در زمینه مسئولیت حقوقی نیز، مکلفم وظایفم را به درستی انجام دهم.

وی یادآورشد: مسئولیت اجتماعی من این است که تمام کوشش خود را انجام دهم تا ضمن آگاهی بخشی به خودم، خانواده و اطرافیانم به عنوان یک مدافع سلامت در جامعه نقش ایفا کنم.

امامی امین اظهارداشت: از سویی در کنار مراقبت از خود برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا، در جامعه حداقل حضور را داشته باشند و به خانواده و اطرافیان آگاهی دهم تا آنان نیز به عنوان ناقل اقدامی انجام ندهند و تا حد امکان در منزل بمانند.

معاون هماهنگی امور مالی استاندار تهران گفت: از سوی دیگر به عنوان یک مسئول، در انجام وظایف محوطه، شرایط متقاوتی را دارم و در برابر جامعه و تامین اقلام مورد احتیاج مردم در حوزه ارزاق روزانه و کالاهای بهداشتی و سلامتی باید تمام کوششم را به کار بگیرم.

وی اظهار داشت: باید تا حدامکان کوشش کرد تا ابتدا میزان فراوری این اقلام مورد احتیاج مردم در تمامی بخش ها به حداکثر میزان خود برسد و از سوی دیگر موانع پیش روی واحدهای صنفی و فراوریی رفع گردد.

امامی امین ادامه داد: از سوی دیگر باید موانع پیش روی توزیع این کالاهای توزیع شده را نیز رفع ساخت و زمینه پاکسازی واسطه گران و سودجویان را ایجاد کرد.

معاون هماهنگی امور مالی استاندار تهران گفت: این موضوع را نیز هم اکنون در دستور کار قرارداده ایم که واحدهای فراوریی اقلام بهداشتی و کالاهای اساسی با حداکثر ظرفیت فعالیت نمایند و هماهنگی های لازم را میان دستگاه های مالی برای انجام مسئولیت حرفه ای خود در این برحه خاص در دست انجام است.

واحدهای فراوریی و فروشگاه ها حداکثر نکات بهداشت فردی و محیط را انجام دهند

وی همچنین گفت: واحدهای فراوریی و فروشگاههای زنجیره ای که مسئولیت اصلی و مستقیم تامین اقلام مورد احتیاج مردم را بر عهده دارند، حداکثر نکات بهداشت فردی و محیط را رعایت نمایند.

امامی امین اضافه نمود: باورمان بر این است که هیچ محدودیتی برای فعالیت واحدهای صنفی ایجاد نکنیم تا اقلام مورد احتیاج مردم در اختیار آنان قرار گیرد.

وی یادآورشد: به تمامی واحدهای فراوریی و فروشگاه ها توصیه می کنیم که در رعایت نکات بهداشتی کوتاهی ننمایند و حتما استاندارهای بهداشتی را مد نظر داشته باشند و خدمات ویژه به مشتریان ارائه دهند.

امامی امین اظهارداشت: تاکید می گردد تا کارفرمایان نیز بهداشت فردی کارکنان و کارگران را مد نظر قرار دهند.

معاون هماهنگی امور مالی استاندار تهران با بیان اینکه ساعت کاری این مراکز کاهش نیافته است، گفت: این در حالی است که ساعت کاری بعضی مراکز ارائه نماینده خدمات حتی ساعت کاری خود را افزایش داده و 24 ساعته نموده اند.

وی اظهار داشت: در کنار این موضوع، به مردم و کسانی که به این مراکز مراجعه می نمایند، توصیه می گردد، به همان میزانی که به بهداشت و سلامتی فردی خود اهمیت می دهند، برای سلامتی فروشندگان، فراورینمایندگان و واحدهای صنفی نیز اهمیت دهند.

امامی امین تاکید نمود: مردم اجازه ندهند که با رفتارهای پر خطر آنان، خدایی ننموده، سلامتی و جا سایر هموطنان به خطر بیفتد.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اظهار داشت: تا به امروز 14 هزار و 991 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده، 853 نفر بر اثر ابتلا به این ویروس فوت نموده و 4 هزار و 996 نفر نیز بهبود یافته اند.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1388

به "خبرنگاران سهم استانداری در مبارزه با کرونا، کوشش برای تامین اقلام مورد احتیاج مردم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سهم استانداری در مبارزه با کرونا، کوشش برای تامین اقلام مورد احتیاج مردم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید