حمله ترامپ به رسانه ها: نمی گذارم من را با ماسک ببینند

به گزارش باتسک، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه در حمله جدید خود علیه رسانه ها گفت: آن ها هرگز او را با ماسک نخواهند دید. او همچنین با انتقاد از شبکه محبوبش فاکس نیوز گفت، این شبکه پر از آشغال شده است.

حمله ترامپ به رسانه ها: نمی گذارم من را با ماسک ببینند

به نوشته روزنامه ایندیپندنت، هنگامی که ترامپ برای بازدید از کارخانه خودرو سازی فورد به ایالت میشیگان رفته بود، دن نسل دادستان کل این ایالت از وی درخواست کرد به قوانین احترام گذاشته و از ماسک استفاده کند.

ترامپ در پاسخ گفت: نمی خواستم به رسانه ها این لذت را بدهم که مرا با آن ببینند. هنگامی که در محوطه پشتی بودیم زده بودم.

ترامپ خواستار بازگشایی کسب وکار ها در آمریکا و جبران هرچه سریع تر صدمات مالی ناشی از شیوع کرونا در این کشور است. به همین دلیل کوشش می نماید اوضاع کشورش را عادی جلوه دهد.

این در حالی است که تنها ظرف 24 ساعت گذشته در آمریکا حدود 28 هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا شده و حدود 1400 نفر نیز در اثر ابتلا به این بیماری جان باخته اند.

مقامات میشیگان معتقدند هنوز زمان بازگشایی کسب وکار ها و لغو قرنطینه در این ایالت فرا نرسیده است. چندی پیش طرفداران مسلح ترامپ کوشش کردند وارد ساختمان کنگره آمریکا در این ایالت شده و مانع از آنالیز تمدید قوانین قرنطینه گردد.

از سوی دیگر مقامات این ایالت در صدد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری امسال به صورت پستی هستند. اما ترامپ که معتقد است برگزاری انتخابات به صورت پستی باعث بروز تقلب در آن می گردد تهدید کرد بودجه ایالت میشیگان را قطع می نماید.

وی در سفر خود به میشیگان در حساب توئیتری شخصی خود به فاکس نیوز شبکه خبری محبوبش نیز حمله کرد و نوشت: بسیاری [با این حرفم]مخالفت خواهند کرد، ولی فاکس نیوز هیچ کاری برای یاری به جمهوری خواستار و من برای انتخاب مجددم در [انتخابات]سوم نوامبر نمی نماید.

ترامپ در ادامه نوشت: بی شک افرادی عالی در فاکس نیوز هستند، ولی شما آشغال هایی دارید که همه جای شبکه پخش شده اند، افرادی مانند خوان ویلیامز احمق، شومریت کریس....

موسسه انگلیسی آکسفورد اکونومیکس روز گذشته نتایج پیش بینی خود از انتخابات امسال آمریکا را ارائه داد. بر اساس مدل سازی های محققان این مؤسسه، ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آبان ماه شکست سختی خواهد خورد.

منبع: فرارو
انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1609

به "حمله ترامپ به رسانه ها: نمی گذارم من را با ماسک ببینند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله ترامپ به رسانه ها: نمی گذارم من را با ماسک ببینند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید