جدیدترین کار خیر رونالدو

به گزارش باتسک، نشریه سان انگلیس، مدعی شد که کریستیانو رونالدو و نامزدی وی جورجینا رودریگس بخش قابل توجهی از هزینه های درمان یک کودک 7 ساله پرتغالی به نام توماس را تقبل کرد ه اند.

جدیدترین کار خیر رونالدو

این کودک ماه سپتامبر سال 2019 به نوعی نادر از سرطان سلول های عصبی مبتلا شد و ماه اکتبر سال 2020 بیماری اش عود کرد و گویا بهبودی او منوط به انجام تعدادی عمل جراحی است که هزینه سنگینی هم دارد و به همین دلیل رونالدو و نامزدش به صورت محرمانه و بدون آنکه کسی جز نزدیکان شان از این موضوع مطلع شود، در تأمین هزینه های درمان این کودک به او کمک کرده اند.

این موضوع توسط ایوانا، خواهر جورجینا رودریگس که در جریان مراحل مداوای توماس قرار داشته، فاش شد. او در یک پست اینستاگرامی تصویر کودک بیمار را منتشر کرد و از رونالدو و نامزد وی بابت سخاوت شان قدردانی کرد.

به لطف کمک های رونالدو، توماس توانسته فرآیند درمانش را در بیمارستان دهربون شهر بارسلونا را ادامه دهد.

این نخستین بار نیست که رونالدو برای تأمین هزینه درمان افراد نیازمند کمک خیرخواهانه می کند. ماه مارس سال گذشته او و مدیربرنامه هایش ژرژ مندز برای کمک به درمان بیماران کرونایی یک میلیون پوند کمک خیریه کردند. رونالدو همچنین یکی از سفرای بنیاد های حمایت از بچه ها همچون یونیسف و ورلدویژن است. او سال 2013 جایزه 90 هزار پوندی خود بابت قرار دریافت در تیم منتخب سال یوفا را به سازمان صلیب سرخ جهانی تقدیم کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2083

به "جدیدترین کار خیر رونالدو" امتیاز دهید

1 کاربر به "جدیدترین کار خیر رونالدو" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین کار خیر رونالدو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید