تور یونان: توافق آاِک یونان با محمدی، میلاد هم تیمی انصاری فرد و حاج صفی می گردد

به گزارش باتسک، مدافع تیم ملی فوتبال ایران در آستانه پیوستن به زرد و مشکی پوشان آتن قرار گرفته است.

تور یونان: توافق آاِک یونان با محمدی، میلاد هم تیمی انصاری فرد و حاج صفی می گردد

سفر با تور یونان را از دست ندهید و از نزدیک با سرزمین اسطوره های باستانی آشنا شوید و شهرهای سانتورینی، آتن و میکونوس را ببینید.

به گزارش خبرنگاران، میلاد محمدی که پس از دو فصل حضور در تیم خنت بلژیک، اخیراً با توافقی دوجانبه قراردادش را فسخ و از این تیم بلژیکی جدا شد، به نظر می رسد قرار است فوتبالش را در سوپرلیگ یونان دنبال کند.

بر اساس گزارش رسانه های یونانی؛ این مدافع چپ 27 ساله که مورد توجه آاِک یونان قرار گرفته بود با این باشگاه به توافق رسیده و به اسم بازیکن آزاد به زرد و مشکی پوشان آتن ملحق خواهد شد. میلاد محمدی در صورت عقد قرارداد با این باشگاه یونانی تبدیل به سومین بازیکن ایرانی آاِک و با کریم انصاری فرد و احسان حاج صفی هم تیمی خواهد شد.

طبق این گزارش ها؛ انتظار می رود میلاد محمدی فردا (پنجشنبه) یا آدینه در شهر آتن حضور پیدا کند و با پشت سر گذاشتن تست های پزشکی قراردادش را با باشگاه آاِک امضا کند. گفته می گردد مدافع تیم ملی فوتبال ایران قراردادی دو ساله را با آاِک امضا خواهد نمود.

آاِک در نقل وانتقالات تابستانی هم در پی به خدمت گرفتن میلاد محمدی بود، هرچند پیشرفتی در مذاکرات حاصل نشد، اما حالا او بازیکن آزاد محسوب می گردد و کار این باشگاه یونانی برای جذب او آسانتر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 شهریور 1400 بروزرسانی: 26 شهریور 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2391

به "تور یونان: توافق آاِک یونان با محمدی، میلاد هم تیمی انصاری فرد و حاج صفی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور یونان: توافق آاِک یونان با محمدی، میلاد هم تیمی انصاری فرد و حاج صفی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید