بیگلری: آقای روحانی! چگونه خوابتان می برد وقتی قیمت ها 70 درصد افزایش یافته است

به گزارش باتسک، نماینده مردم سقز و بانه، گفت: آقای روحانی! نمی دانم چگونه شب سر به بالین می گذارید وقتی که پنج میلیون بیکار در کشور وجود دارد که تحصیلکرده هستند.

بیگلری: آقای روحانی! چگونه خوابتان می برد وقتی قیمت ها 70 درصد افزایش یافته است

به گزارش خبرنگاران، محسن بیگلری در تذکری شفاهی در انتها جلسه علنی امروز (سه شنبه) به رییس جمهور، بیان کرد: آقای رییس جمهور توصیه می کنم شما و تیم اقتصادی تان از اتاق ها بیرون بیاید و به صورت ناشناس در بین مردم حضور یابید. از میوه فروشی خرید نموده و ببینید که چه میزان قیمت ها سرسام آور است. هر چند شاید شما سر از قیمت ها در نیاورید، چون سیر از گرسنه خبر ندارد.

وی در ادامه گفت : به قول سهراب سپهری ای آدم ها که در ساحل نشسته و شاد و خندان هستید یک نفر در آب دارد جان می دهد ما هم باید این را بگوییم که دولتی ها که با آمارهای غیر واقعی خود را دلخوش نموده اید، گروهی کارمند و کارگر در تورم 60 درصدی دارند جان می سپارند.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، توضیح داد: تکانی بخورید. از شعار و مصاحبه دست بر دارید. خنده دار است که میلیاردها دلار ارز کشور را به صورت قانونی یا غیر قانونی دست کسانی داده اید که هیچ کنترلی بر روی آنها ندارند و آنها نیز با سوداگری دارند خون مردم را در شیشه می نمایند. آقای روحانی! نمی دانم چگونه شب سر به بالین می گذارید وقتی که پنج میلیون بیکار در کشور وجود دارد که تحصیلنموده هستند. چگونه خوابتان می برد از این که قیمت کالاها مورد احتیاج مردم حدود 70 درصد افزایش یافته است.

وی در انتها گفت : آقای روحانی! آیا خبر دارید که امروز دلار به بالای 13 هزار تومان رسیده است و قیمت سکه به مرز پنج میلیون تومان رسیده است؟ روا نیست که بیش از این درنگ کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 150

به "بیگلری: آقای روحانی! چگونه خوابتان می برد وقتی قیمت ها 70 درصد افزایش یافته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیگلری: آقای روحانی! چگونه خوابتان می برد وقتی قیمت ها 70 درصد افزایش یافته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید