به دلیل برگزاری دربی؛ مسابقات انتخابی وزن 82 کیلوگرم کشتی فرنگی شنبه برگزار می گردد

به گزارش باتسک، به دلیل برگزاری دربی پایتخت بین تیم های پرسپولیس و استقلال، زمان مسابقه انتخابی وزن 82 کیلوگرم کشتی فرنگی به تعویق افتاد.

به دلیل برگزاری دربی؛ مسابقات انتخابی وزن 82 کیلوگرم کشتی فرنگی شنبه برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، با توجه به ملاحظات اجرا شده برای دربی روز پنجشنبه از سوی دستگاه های مسئول، و احتمال بروز برخی حواشی، مسابقه انتخابی وزن 82 کیلوگرم کشتی فرنگی برای حضور در رقابت های جهانی مجارستان که قرار بود روز پنجشنبه در محل خانه کشتی برگزار گردد به تعویق افتاد.

به این ترتیب با تصمیم مسئولان فدراسیون کشتی، این مسابقه طبق برنامه زیر روز شنبه 7 مهرماه در محل خانه کشتی محمد بنا برگزار می گردد. کشتی گیران پس از وزن کشی با دو کیلوگرم ارفاق در ساعت هفت و نیم صبح، از ساعت 10:30 به مصاف هم می روند. کشتی اول این مسابقه درون اردویی بین سعید عبدولی و کیوان رضایی (نفر دوم رقابت های انتخابی) برگزار می گردد و در صورت پیروزی عبدولی (با توجه به پیروزی قادریان مقابل کیوان رضایی در مرحله نهایی رقابت های انتخابی)، وی دیدارهای نهایی را با یوسف قادریان برگزار و پیروز 2 کشتی از 3 کشتی فرد اعزامی به رقابت های جهانی مجارستان خواهد بود. با توجه به حضور کیوان رضایی نفر دوم انتخابی تیم ملی بزرگسالان در رده سنی تیم ملی امید، رقابت وی با سعید عبدولی صرفا می تواند مبنای ارزیابی کادر فنی ذیربط از عملکرد نامبرده قلمداد گردد و در صورت پیروزی وی در دیدار با سعید عبدولی، نیازی به مسابقه بین وی و یوسف قادریان تشخیص داده نمی گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 بهمن 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 181

به "به دلیل برگزاری دربی؛ مسابقات انتخابی وزن 82 کیلوگرم کشتی فرنگی شنبه برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به دلیل برگزاری دربی؛ مسابقات انتخابی وزن 82 کیلوگرم کشتی فرنگی شنبه برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید