برگزاری 3 اردوی انتخابی برای تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین

به گزارش باتسک، رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین از برگزاری سه اردوی انتخابی برای این تیم اطلاع داد.

برگزاری 3 اردوی انتخابی برای تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، یوسف آجورلو، رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین گفت: با توجه به مسائل هزینه ای و گران شدن ایاب و ذهاب برای ورزشکاران در سطح کشور، رقابت های ورودی انتخابی تیم ملی را به صورت غیر متمرکز در پنج منطقه برگزار کردیم.

وی اضافه نمود: با اجرای مسابقه در پنج شهر تهران، اصفهان، شیراز، تبریز و مازندران، تعداد شرکت کنندگان افزایش داشت و در مجموع 120 تیرانداز در دو بخش بانوان و آقایان و پنج ماده با یکدیگر به رقابت پرداختند.

آجورلو ادامه داد: این رقابت ها برای انجمن به منزله ورودی، به اردوهای انتخابی تیم های ملی تفنگ و تپانچه بود و بر این اساس ورزشکاران به سه دسته تقسیم و دعوت می شوند.

رئیس انجمن تیراندازی در ادامه توضیح داد: گروه اول، 15 ورزشکار هستند که از رقابت های اخیر تپانچه انتخاب شده اند و برای حضور در اردوی انتخابی از 26 تا 30 آذر دعوت خواهند شد. گروه دوم، 14 تیرانداز در تفنگ بادی کلاس های SH1 و SH2، نیز هفته اول آذر به اردوی انتخابی دعوت می شوند و در نهایت منتخبین دو اردو همراه با ملی پوشان در سومین اردوی انتخابی حاضر خواهند شد.

آجورلو در خاتمه تاکید نمود: همه این برنامه ریزی ها طوری انجام شده که ترکیب نهایی در رقابت های جام جهانی امارات تا قبل از 20 آذر تعیین و اردوهای نهایی تا زمان اعزام تشکیل شوند.

رقابت های جام جهانی 2019 تیراندازی از 24 بهمن تا 5 اسفند 1397 در شهر العین کشور امارات برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 فروردین 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 219

به "برگزاری 3 اردوی انتخابی برای تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری 3 اردوی انتخابی برای تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید