بعضی مدیربرنامه های نزدیک به بازیکنان ترکیب پرسپولیس را لو می دهند!، بازیکنی که حریم خانواده را نمی شناسد خیانتکار است

به گزارش باتسک، پیشکسوت پرسپولیس گفت: آن هایی که حریم خصوصی تیم را نادیده می گیرند بویی از انسانیت نبرده اند و در حق باشگاه پرسپولیس خیانت می نمایند.

بعضی مدیربرنامه های نزدیک به بازیکنان ترکیب پرسپولیس را لو می دهند!، بازیکنی که حریم خانواده را نمی شناسد خیانتکار است

گروه ورزشی خبرنگاران، تیم پرسپولیس در دومین ملاقات خود در لیگ قهرمانان 2021 در حالی برنده ملاقات با تیم قدرتمند الریان شد که همچنان معضل لو رفتن ترکیب تیم 24 ساعت پیش از آغاز بازی در این تیم مشاهده می گردد و کسی نتوانسته مانع از بروز این اتفاق در باشگاه پرسپولیس گردد. موضوعی که البته باشگاه استقلال هم با آن دست به گریبان است و تنها دو، سه سایت و کانال مجازی هستند که به شکل عجیبی به طور دقیق از این موضوع آگاه می شوند.

اسماعیل حلالی در گفت و گو با دانشجو، درباره پیروزی تیم پرسپولیس روبروی الریان و البته موضوع لو رفتن ترکیب تیم 24 ساعت پیش از آغاز مسابقات این تیم حرف زد.

متن این پرسش و پاسخ در ادامه می آید:

* پرسپولیس در حالی الریان را 1-3 شکست داد که در ابتدای بازی به نوعی تیم همیشگی نبود! دلیلش چه می توانست باشد؟

- اول بازی و شرایط غافلگیری دلیل اصلی این موضوع بود و بچه ها دچار تنش شدند و گردش توپ و هوای شرجی و گرم باعث شد این اتفاق بیافتد. در حقیقت باور نمی کردیم که از الریان گل می خوریم و این شوک یک نیمه طول کشید. آنها هم بازی را بستند و با تشکیل لایه های دفاعی کار را سخت تر کردند. البته در نیمه اول چندتا حمله خوب داشتیم ولی 60، 70 درصد بودند و خطر آنچنانی ایجاد نشد. یکی از آنها چرخش مقانلو بود که از دست رفت.

* در کل نیمه اول را چطور دیدید؟

- در کل نیمه اول مان به بطالت گذشت ولی نیمه دوم اتفاقات خوبی برایمان رقم خورد.

* چرا این رخ داد؟

- صحبتهایی که کادر فنی با تیم داشتند کاملا درست و به جا بود. وقتی در نیمه دوم تیمی می آید در دو دقیقه دو تا گل می زند یعنی تأثیر دقیق رختکن بوده است. به طور کلی شکل بازی متفاوتی را ارائه کردیم. سه گل زدیم و کلی هم نزدیم. یک گل هم زدیم که آفساید بود و در حقیقت تیم الریان از دقیقه 60 بازی تسلیم شد.

* در مجموع پرسپولیس را چطور ارزیابی کردید؟

- شکر خدا به یک خودباوری رسیده ایم که دلیلش این است از بس در این سالها فینال رفته ایم و خودمان هم ساختار خوبی در باشگاه مان داریم. ساختاری که بنیانگذارش برانکو بود و سلسه مراتب کارش را انجام می دهد و با ادامه این مدیریت و نظام درستی که در آن ایجاد شده ظرف دو سه سال آینده می توانیم قهرمانی آسیا را بدست بیاوریم.

* یکی از موضوعاتی که موجب نگرانی پیشکسوتان تیم و بعضی طرفداران شده لو رفتن ترکیب تیم 24 ساعت پیش از بازی هاست! این چه لطمه ای به تیم می زند؟

- اینکه ترکیب تیم لو می رود خیلی مهم نیست. البته از اینکه مسایل تیم را به بیرون درز می دهند بد است. ولی از دیدگاه فنی بازیکنان ما را همه می شناسند و وقتی بازیکن توانمند باشد فرقی نمی کند حسن نه وحید! احمد نه حسین! وقتی توانمند باشید حتی اگر دو روز قبل بازی هم بازیکن تان را بررسی نمایند شما هدفتان را می زنید.

* بحث فنی نیست! نفس این کار چقدر می تواند موجب بی اعتمادی در تیم گردد؟

- نفس کار خیلی خیلی زشت است و به نوعی همان خیانت در امانت است. البته شنیده ام که بعضی مدیربرنامه های نزدیک به بازیکنان هم در این زمینه نقش دارند. زمان ما مدیربرنامه نبود و همه رفیق و با هم دوست بودیم و اگر هم کسی زنگ می زد و ترکیب را می پرسید دوتا هم درشت به او می گفتیم و حرف تیم را به بیرون درز نمی دادیم.

* پس چرا امروز این اتفاقات می افتد؟

- الان دیگر هر بازیکنی دو تا مدیر برنامه دارد و باید انتظار بروز چنین مسائلی را هم داشته باشیم. مدیران تیم باید بالاخره آدم بگذارند و کسانی که این کار زشت را انجام می دهند را تعیین و جریمه نمایند. کسی که خانواده اش را می فروشد و حریم خصوصی اش را به بیرون درز می دهد اصلا بویی از انسانیت نبرده است. بارها شده با اینکه درون باشگاه هیچ سمتی ندارم ولی آنجا را عین خانواده خودم می دانم. ما نباید مسائل خودمان را بیرون بیاوریم. حتی اگر دلخوری هم داشته باشم می روم و آن را به مدیران و درون باشگاه مطرح می کنم.

* نقش صفحات مجازی و شرطبندی هایی که درباره ترکیب درست و غلط انجام می گردد چیست؟

- الان صفحات مجازی معضل بزرگی در هر زمینه ای شده اند. متأسفانه همانقدر که این فضا به بالا بردن سطح دانش مردم یاری می نمایند عده ای هم به غلط از این فضا استفاده می نمایند. باید در نقطه ای جلوی این اتفاقات گرفته گردد.

* حرف به جامانده؟

- امیدوارم هر چه زودتر این شرایط تمام گردد و اعضای تیم حرمت حریم خصوصی تیم را بشناسند و از طرفی برای تیم هم آرزوی موفقیت می کنم. امیدوارم بازی سوم را هم با برد پشت سربگذاریم و جلو برویم. درباره نتیجه بازی دوم مطمئن بودم این اتفاق می افتد چون اعضای تیم هم به جایی که زندگی می نمایند عادت نموده اند و هم همقسم هستند که این بار فرضتها را به سادگی از دست ندهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2206

به "بعضی مدیربرنامه های نزدیک به بازیکنان ترکیب پرسپولیس را لو می دهند!، بازیکنی که حریم خانواده را نمی شناسد خیانتکار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعضی مدیربرنامه های نزدیک به بازیکنان ترکیب پرسپولیس را لو می دهند!، بازیکنی که حریم خانواده را نمی شناسد خیانتکار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید