برخورد قانونی با تبلیغ بوکس بانوان در کرمانشاه

به گزارش باتسک، دبیر هیات بوکس استان کرمانشاه گفت: با توجه به این که هنوز بوکس بانوان در کشور راه اندازی نشده است، با هرگونه تبلیغ در خصوص این رشته در استان برخورد خواهیم کرد.

برخورد قانونی با تبلیغ بوکس بانوان در کرمانشاه

جهت دریافت مشاوره خدمات تراکت a5 از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگاران آنلاین به نقل از ایسنا، خدر ولدی گفت: هنوز هیچ ابلاغی برای راه اندازی بوکس بانوان از سوی فدراسیون به استان اعلام نشده است. اخیرا بعضی از فعالان و مربیان بوکس استان در فضای مجازی به تبلیغاتی در زمینه راه اندازی بوکس بانوان در کرمانشاه اقدام نموده بودند.

وی بیان نمود: باتوجه به این که هنوز بوکس بانوان راه اندازی نشده است، بنابراین تبلیغ در این مورد غیرمجاز است و تا به امروز با 2 نفر نیز برخورد داشته ایم.

دبیرهیات بوکس استان اضافه نمود: تا وقتی که از سوی فدراسیون به صورت رسمی راه اندازی بوکس بانوان اعلام نگردد، هرگونه فعالیت در این رشته در استان ممنوع است.

وی تاکید نمود: اخیرا فدراسیون برنامه ای را برای برگزاری کارگاه های آموزشی به منظور آغاز رسمی فعالیت بوکس بانوان در دستور کار قرار داده، اما هنوز اجرایی نشده است.

ولدی گفت: در صورتی که برگزاری این کارگاه ها قطعی گردد و فدراسیون هم از استان بخواهد، نیروهایی را از بانوان برای آموزش اعزام خواهیم کرد.

وی بیان نمود البته حدود 2 سال پیش کلاس های مربوط به داوری و مربیگری بوکس بانوان را در استان برگزار کردیم، اما به دلیل ممنوع بودن فعالیت بوکس بانوان به 3 بانویی که در این دوره ها شرکت نموده بودند، مدرکی داده نشد.

دبیرهیات بوکس استان اضافه نمود: باتوجه به اینکه این بانوان دوره های آموزشی لازم را دیده اند، بنابراین زمینه های راه اندازی بوکس بانوان در استان کاملا فراهم است و در صورتی که فدراسیون ابلاغ کند یکی از اولین استان هایی خواهیم بود که این رشته را راه اندازی می کنیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1199

به "برخورد قانونی با تبلیغ بوکس بانوان در کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد قانونی با تبلیغ بوکس بانوان در کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید