باراک اوباما اشیا پرنده ناشناس را تایید کرد

به گزارش باتسک، باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین آمریکا بطور ضمنی تایید کرد که مشاهدات اشیاء پرنده ناشناس (UFO) حقیقت دارد و دولت توضیحی برای آن ها ندارد.

باراک اوباما اشیا پرنده ناشناس را تایید کرد

به گزارش ایسنا وبه نقل از ان وای، او به شایعاتی مبنی بر اینکه ایالات متحده آمریکا محلی مخفی برای بیگانگان و فضاپیماهایشان دارد خندید و آن را رد کرد.

رئیس جمهور سابق ایالات متحده در تماسی ویدئویی در برنامه The Late Late Show که اوایل روز سه شنبه پخش شد به شوخی به مجری برنامه، جیمز کوردن گفت: زمانی که حرف از بیگانگان می گردد موضوعاتی وجود دارد که نمی توانم روی آنتن بگویم.

حقیقت این است که من وقتی وارد دفتر ریاست جمهوری شدم پرسیدم آیا آزمایشگاهی وجود دارد که ما در آن فضایی ها و فضاپیما نگه داری کنیم؟ و آن ها بعد از کمی تحقیقات جواب دادند: نه

اما موضوعی که حقیقت دارد این است که آثار و موارد ضبط شده ای از اشیا ناشناخته در آسمان وجود دارد که ما نمی دانیم چه هستند. ما نمی توانیم توضیحی برای نحوه حرکت آن ها و مسیرشان پیدا کنیم این اشیاء الگوی تعیین قابل توصیفی ندارند.

من فکر می کنم مردم هنوز به طور جدی می خواهند بفهمند این اشیاء ناشناخته چه هستند اما من امروز چیزی برای گزارش کردن به شما در این مورد ندارم. باراک اوباما این حرف ها را در حالی زد که نظر خودش در این مورد را بیان نکرد.

نیروی دریایی مدت هاست که صحت ویدئوهای منتشر شده توسط جت ها جنگنده را تایید نموده است بعضی از آن ها به گونه ای حرکت می کردند که متخصصین حوزه هوانوردی را گیج می کردند.

باراک اوباما همچنین درمورد زندگی شخصی خود صحبت کرد و گفت که وقت بیشتری با همسر و فرزندانش می گذارند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 10 تیر 1400 بروزرسانی: 10 تیر 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2278

به "باراک اوباما اشیا پرنده ناشناس را تایید کرد" امتیاز دهید

1 کاربر به "باراک اوباما اشیا پرنده ناشناس را تایید کرد" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باراک اوباما اشیا پرنده ناشناس را تایید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید