اولین محموله یاری چین شامل 20 هزار کیت تشخیص کرونا وارد ایران شد

به گزارش باتسک، سفیر چین در تهران با اعلام ورود اولین محموله یاری این کشور شامل 20 هزار کیت تشخیص کرونا به ایران گفت که یاری های بیشتر ارسال می گردد.

اولین محموله یاری چین شامل 20 هزار کیت تشخیص کرونا وارد ایران شد

با ما همراه باشید و با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش گروه سیاست خارجی باتسک، چانگ هوا سفیر چین در تهران دقایقی قبل از ورود ا ولین محموله یاری ها چین برای مقابله با کرونا اطلاع داد و در توئیترش نوشت: سخنگوی وزارت امور خارجه چین اعلام نمود که اولین محموله چین وارد ایران شد و یاری های بیشتر ارسال خواهند شد. قوی باش ایران.

به گزارش فارس، پیش از این سید عباس موسوی از ارسال یاری های چین اطلاع داده و گفته بود که این یاری ها امروز (آدینه) وارد ایران می گردد.

موسوی با بیان اینکه دریافت یاری های داوطلبانه از کشورهای دوست پیگیری شده که به تدریج در حال نهایی شدن است، اضافه نمود: اولین محموله در این زمینه توسط دولت و صلیب سرخ چین تهیه شده که شامل حدود 20 هزار کیت آزمایش کرونا و بعضی لوازم دیگر است که بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته روز (آدینه) با یک پرواز ویژه هواپیمایی ماهان وارد کشور خواهد شد.

محمد کشاورززاده سفیر جمهوری اسلامی ایران در پکن نیز با اعلام اینکه در روزهای آینده یاری های قابل توجهی در راه است، گفت: بدون شک چین در مبارزه با ویروس کرونا از همه با تجربه تر و در یاری به ما استوار تر است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 18 فروردین 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1287

به "اولین محموله یاری چین شامل 20 هزار کیت تشخیص کرونا وارد ایران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین محموله یاری چین شامل 20 هزار کیت تشخیص کرونا وارد ایران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید