افزایش کیفیت حمل ونقل عمومی در کرج با ارائه یارانه به اتوبوس رانی

به گزارش باتسک، رحیم خستو در مصاحبه با خبرنگاران به مصوبات جدید شورا اشاره نمود و گفت: ارائه گزارش عملکرد مالی به منظور شناسایی نقاط ضعف و قوت یکی از وظایف اصلی شورا است. به همین منظور حوزه مالی شورا و شهرداری آنالیز شده، امیدواریم با تحقق این مهم شرایط بهتر از گذشته گردد.

افزایش کیفیت حمل ونقل عمومی در کرج با ارائه یارانه به اتوبوس رانی

وی در ادامه از ارائه یارانه به سازمان اتوبوس رانی اطلاع داد و گفت: این مهم به منظور جلب رضایت و اعتماد شهروندان انجام می گردد.

عضو شورای شهر کرج با اشاره به مکاتبات اجرا شده و برگزاری جلسه با حضور مسئولان مربوطه، گفت: با ارائه یارانه به اتوبوس رانی شاهد افزایش بهبود کیفیت حمل ونقل در شهر خواهیم بود.

خستو در بخش دیگری بابیان اینکه تحویل کارت خوان به تاکسیرانی کار چندان دشواری نیست، گفت: اگر حوزه شهرداری مانند گذشته در بخش عملیاتی فعالیت خود را شروع کند و قراردادها با پیمانکاران سر و سامان داده گردد، تحویل کارتخوان به تاکسیرانی به دلیل سهولت عملکرد راننده و مسافر کار چندان دشواری نیست.

وی با تاکید بر اهمیت تحقق مطالبات مردم، گفت: برطرف مسائل و پاسخگویی به احتیاج شهروندان در اولویت کارهای شورای شهر واقع شده است، با در نظر دریافت شرایط و اعمال مدیریت زمان سعی در کاهش کاستی ها داریم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 فروردین 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 222

به "افزایش کیفیت حمل ونقل عمومی در کرج با ارائه یارانه به اتوبوس رانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش کیفیت حمل ونقل عمومی در کرج با ارائه یارانه به اتوبوس رانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید