استقلال در حریم 3 وزیر دولت رئیسی

به گزارش باتسک، خبرنگاران: تغییر و تحولات در کادر مدیریتی باشگاه استقلال با سرعت زیادی در حال انجام است. در واقع بلافاصله بعد از حذف این تیم از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، حمید سجادی، وزیر ورزش، اعضای هیات مدیره نو باشگاه استقلال را معرفی و پایان مصطفی آجرلو را هم به نام مدیرعامل انتخاب کرد.

استقلال در حریم 3 وزیر دولت رئیسی

به گزارش خبرنگاران، بعد از روی کارآمدن آجرلو، چندین پست مدیریتی جزئی دیگر هم در دل باشگاه عوض شد تا حالا این تیم که به تازگی قرارداد سرمربی اش را هم 3 سال دیگر تمدید کرده، دغدغه کمتری داشته باشد. البته که به نظر می رسد وزیر ورزش تازه هنوز کارش با اعضای این باشگاه تمام نشده، چون همین روز گذشته مدیران باشگاه استقلال را به وزارت ورزش کشاند تا در جلسه ای با حضور چند وزیر دیگر شرکت کنند.

در واقع طبق خبری که سایت وزارت ورزش نوشته آمده است که جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال با حضور اعضای تازه مجمع که شامل احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان و امین حسین رحیمی وزیر دادگستری است در محل وزارت ورزش و جوانان تشکیل شد.

در این جلسه اعضای تازه هیات مدیره باشگاه مصطفی آجورلو، محمد مومنی، مجتبی عبدالهی و پرویز مظلومی حضور داشتند. همچنین مصطفی آجورلو در این جلسه توضیحاتی را درخصوص شرایط کنونی باشگاه استقلال برای اعضای مجمع و هیات مدیره ارائه داد.

منبع: فرارو
انتشار: 16 مهر 1400 بروزرسانی: 16 مهر 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2413

به "استقلال در حریم 3 وزیر دولت رئیسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال در حریم 3 وزیر دولت رئیسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید