استاندارد یزد در کوشش برای تاب آوری در حوزه کیفی سازی است

به گزارش باتسک، به گزارش خبرنگاران، محمد حسین ماجدی اردکانی، عصر امروز در جمع اعضای اتاق فکر آرد و دستگاه های پخت نان استاندارد استان یزد گفت: در راستای تاب آوری استاندارد یزد در حوزه کیفی سازی محصولات، رسالت ما این است که از یک سو برای حفظ و ارتقای کیفیت واحدهای تولیدی همراه آنها باشیم و از سوی دیگربا نظارت های خود کوشش کنیم سلامت و ایمنی جامعه با خطر روبرو نشود.

استاندارد یزد در کوشش برای تاب آوری در حوزه کیفی سازی است

مدیرکل استاندارد استان یزد مطرح کرد: خوشحالیم که در این عرصه توانسته ایم تا حدودی مردم را همراه خود کنیم و امیدواریم با این همراهی به اهداف خود سریع تر دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: ما امروز حاصل کوشش چندین ساله کارکنان اداره کل استاندارد استان یزد و دیگر دست اندرکاران این حوزه را در راستای بهبود فرهنگ استاندارد می بینیم و از اینکه مردم با گزارش های خود وضعیت کیفی و استاندارد را علی رغم کمبودهای بازار رصد می نمایند، بر خود می بالیم ولی باید اعلام کنیم که هنوز راه درازی را در پیش داریم.

ماجدی اردکانی تاکید نمود: اعتقاد داریم که باید با استمرار نظارت های خود، اوضاع و شرایط فعلی را در حد توان بهبود بخشیم که این روند کاری، گام برداشتن در راستای کارآمدی و تاب آوری استاندارد یزد را نشان می دهد.

وی گفت: کاهش برخی اقلام پرمصرف در بازار، خللی در روند بازرسی های این اداره کل ایجاد نمی کند و کارشناسان استاندارد در جهت نظارت بر حقوق شهروندی مردم، در تمامی شرایط مکانی و زمانی همراه و در کنار آنها هستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 دی 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 159

به "استاندارد یزد در کوشش برای تاب آوری در حوزه کیفی سازی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندارد یزد در کوشش برای تاب آوری در حوزه کیفی سازی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید