اجاره نشین های تهرانی در پرند خانه دار شدند ، کاهش 20 درصدی قیمت خانه در پرند

به گزارش باتسک، به گزارش خبرنگاران، به گفته رئیس اتحادیه املاک پرند، خرید و فروش مسکن در شهرهای حاشیه تهران رونق گرفته است و اجاره نشین های تهرانی در پرند خانه دار شدند.

اجاره نشین های تهرانی در پرند خانه دار شدند ، کاهش 20 درصدی قیمت خانه در پرند

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

هفته گذشته بود که محمد قمی، رئیس اتحادیه املاک کرج از توقف رشد قیمت خانه در کرج اطلاع داد. آنچه آژانس های معاملاتی مسکن می گویند شرایط بازار مسکن راکد است و فعلا خرید و فروشی نمی گردد. این معادله برای حاشیه شهر بر عکس شده است. یعنی مردم به جای رهن خانه در تهران در حاشیه شهرها خانه دار شدند.

احمد محمد حسنی معتقد است: با اتفاق های اخیر در بازار مسکن و افزایش قیمت خانه در کلان شهرها خرید مسکن در شهرهای اطراف تهران بیشتر شده است. هر چند که شرایط بازار مسکن راکد است اما بعضی اجاره نشین های تهرانی با پول رهن توانستند در پرند مسکن مهر بخرند.

قیمت مسکن مهر پرند چند؟

رئیس اتحادیه املاک پرند درباره قیمت مسکن مهر به خبرنگاران گفت: قیمت مسکن مهر در فاز چهار، پنج و شش شهر پرند متفاوت است. قیمت مسکن مهر در پرند از 270 میلیون تومان آغاز می گردد و تا 600 میلیون تومان هم ادامه دارد. مساحت این پروژه های مسکن مهر هم 80 تا 90 متر متفاوت است.

محمد حسنی در بخش دیگر صحبت هایش از کاهش 10 تا 20 درصدی قیمت خانه در شهر پرند اطلاع داد. او اظهار کرد: در 50 روز گذشته به دلیل کاهش میزان معاملات نسبت به سال گذشته قیمت خانه ها بین 10 تا 20 درصد ارزان شده است.

خبری که چندی پیش هم محمد قمی، رئیس اتحادیه املاک کرج آن را تاکید نمود و گفته بود: قیمت خانه ها در این استان بین 15 تا 20 درصد ارزان شده است.

قیمت زمین در پرند متری چند؟

رئیس اتحادیه املاک پرند همچنین درباره قیمت خانه در شهر پرند خاطرنشان کرد: قیمت زمین در شهر پرند از متری چهار تا پنج میلیون تومان آغاز می گردد و به متری 10 میلیون تومان می رسد. قیمت آپارتمان های نوساز (شخصی سازها) هم بین 10 تا 15 میلیون تومان است.

حسنی در توصیه ای به مردم گفت: با توجه به دسترسی رباط کریم و شهر پرند به اتوبان های تهران - قم و تهران-ساوه این منطقه پتانسیل سرمایه گذاری دارد. در آینده با بهره برداری از خط مترو آن نیز قیمت مسکن در این شهر افزایش پیدا می نماید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 6 بهمن 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1991

به "اجاره نشین های تهرانی در پرند خانه دار شدند ، کاهش 20 درصدی قیمت خانه در پرند" امتیاز دهید

1 کاربر به "اجاره نشین های تهرانی در پرند خانه دار شدند ، کاهش 20 درصدی قیمت خانه در پرند" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجاره نشین های تهرانی در پرند خانه دار شدند ، کاهش 20 درصدی قیمت خانه در پرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید