آزمون استخدامی دوباره به تعویق می افتد؟

به گزارش باتسک، با وجود اینکه قرار است هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 11 و 12 دی ماه برگزار گردد، اما ممکن است به خاطر شرایط کرونا به تاخیر بیافتد، با این حال دولت می گوید حتما آزمون را در دی ماه برگزار می نماید.

آزمون استخدامی دوباره به تعویق می افتد؟

آخرین اطلاعیه سازمان سنجش تاریخ برگزاری آزمون استخدامی را 11 و 12 دی ماه معین نموده است، پیش از این دو بار براگزاری آزمون به تاخیر افتاده بود حالا هم بعضی داوطلبان این آزمون خواهان تاخیر برگزاری آن تا تابستان سال 1400 هستند.

خبرگزاری برنا در این باره نوشته است آن ها که نگران شیوع ویروس کرونا در حوزه های امتحانی هستند، معتقدند برگزاری این آزمون در فصل سرما می تواند باعث شیوع دوباره ویروس کرونا گردد. از طرفی تعداد زیادی از داوطلبان آزمون استخدامی برای حضور در حوزه های امتحانی باید تردد های بین شهری داشته باشند که محدودیت های کرونایی مانع از حضور داوطلبان در حوزه های امتحانی می گردد.

با این حال عده ای هم می گویند این درخواست ها دلیل دیگری دارد و متقاضیان به تاخیر افتادن آزمون به دنبال خرید زمان برای بالا بردن احتمال موفقیت خود هستند.

در همین حال چند روز پیش علیرضا رییسی سخنگوی ستاد کرونا در این باره گفت: با توجه به آرامش نسبی ایجاد شده و در نظر دریافت 2700 حوزه، با رعایت پروتکل های بهداشتی و حداقل جمعیت، مصوب شد که این آزمون برگزار گردد.

او اضافه نمود: این آزمون قبلا دو بار به تعویق افتاده بود اما اکنون این 100 هزار نفر در جریان باشند که آزمون استخدامی در دی ماه برگزار می گردد.

با این اوصاف فعلا به نظر نمی رسد تاریخ برگزاری آزمون استخدامی تغییر کند و همان تاریخ یازدهم و دوازدهم دی ماه معتبر است، مگر آنکه تصمیم تازه ای اتخاذ گردد.

سازمان سنجش اعلام نموده است که کارت شرکت در آزمون استخدامی هشتم دی ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرد.

منبع: فرارو
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 6 بهمن 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1990

به "آزمون استخدامی دوباره به تعویق می افتد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون استخدامی دوباره به تعویق می افتد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید